1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Odontologijos paslaugos, odontologai Klaipėdoje

Odontologijos paslaugas teikiančios įstaigos Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 144. Rodomi rezultatai 1 - 30:

DEODENTA, UAB

Odontologijos klinika, odontologo paslaugos Klaipėdoje

Liepų g. 21-66 / J. Karoso g. 6-66, LT-92139, KLAIPĖDA
Be parodontozės gydymo, dantų implantacijos, estetinio plombavimo, terapinio ir endodontinio gydymo, mūsų odontologijos klinikoje atliekamos ir protezavimo paslaugos: dantų lankų defektų protezavimasmetalo, metalo plastikos, metalo keramikos vainikėliais, bemetale keramika bei tiltiniais protezais. Taip pat defektai atstatomi lanko atraminiais (Biugelio) protezais, gaminami pilni ir daliniai plokšteliniai protezai.
DEODENTA, UAB

SPINDINTI ŠYPSENA, UAB - odontologijos klinika Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone

Šiaulių g. 13-32, LT-94215, KLAIPĖDA
SPINDINTI ŠYPSENA - odontologijos klinika teikia profesionalias burnos priežiūros, gydymo, implantavimo, protezavimo paslaugas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Už paslaugas galima atsiskaityti ir išsimokėtinai.
SPINDINTI ŠYPSENA, UAB - odontologijos klinika Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone

MIŠKO ODONTOLOGIJOS KLINIKA, MOLIARIS, UAB - dantų gydymas, implantavimas Klaipėdoje

MOLIARIS, UAB
Kretingos g. 81, LT-92306, KLAIPĖDA
MIŠKO ODONTOLOGIJOS KLINIKOJE dirba gyd. odontologai Lauras Smilgevičius ir gyd. Rasa Smilgevičienė - puikios kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias. Kartu su veido žandikaulių chirurgu Donatu Kubiliumi sudaro darnią ir stiprią komandą, siekiančią pilno kokybiško odontologinio gydymo, prarastos funkcijos ir estetikos atstatymo.
MOLIARIS, UAB

ODONTOLOGIJOS KLINIKA ŽAVESYS, UAB

Odontologo paslaugos Klaipėdoje

Nidos g. 1 B-44, LT-93220, KLAIPĖDA
Odontologijos klinika ŽAVESYS Klaipėdoje duris atvėrė 1994 metais, jaukioje Nidos gatvėje, pusiaukelėje tarp AB Lietuvos draudimas ir Valstybės įmonės Registrų centras.
ODONTOLOGIJOS KLINIKA ŽAVESYS, UAB

M. R. CIBULSKIENĖS ĮMONĖ

Bandužių g. 8, LT-95238, KLAIPĖDA
M. R. CIBULSKIENĖS ĮMONĖ- ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS.

PIETINĖ ODONTOLOGIJOS KLINIKA, UAB

Reikjaviko g. 7, LT-94255, KLAIPĖDA
L. MICKUVIENĖS STOMATOLOGINIS KABINETAS - odontologijos paslaugos.

DANVITE PLIUS, UAB

Gegužės g. 1, LT-92125, KLAIPĖDA
Odontologijos klinikoje, įkurtoje 1994 metais, dirba tik aukščiausios srities specialistai iš visos Lietuvos. „Danvitės” klinika džiaugiasi ir didžiuojasi turėdama nemažą patirtį odontologijos srityje bei stiprią komandą, kuri sugeba individualiai pasirūpinti kiekvienu pacientu ir padeda jiems pasiekti geriausių rezultatų. Klinikoje teikiame visas odontologijos paslaugas, dantų plombavimą ir kitas dantų gydymo bei endodontines procedūras, estetinį plombavimą, protezavimą, implantaciją, burnos chirurgijos paslaugas ir ortodontinį gydymą. Profesionali burnos higiena, dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema klinikoje ir kapomis namuose, periodontito gydymą vektoriumi ir kitas profilaktines burnos procedūras teikia „Danvitės” partneriai profilaktikos ir grožio klinika „Dsmile“(https://www.dsmile.lt), kurioje taip yra įsikūrusi ir burnos priežiūros priemonių parduotuvė.
DANVITE PLIUS, UAB