MEDŽIO GAMINIAI, A. Kvedaro įmonėTikslinti duomenis

 • A. Kvedaro įmonė gamina klasikinių ir modernių formų medines tvoras, prie jų priderintus vartus ir vartelius, pavėsinių įvairovė, terasos, vazonai ir grotelės gėlėms ir ...beveik visa tai, ką tik galima pagaminti iš medžio !
  Slėnio g. 33, LT-89377, TIŠKŲ K. SEDOS SEN. MAŽEIKIŲ R.
  196109/1381
  LT100008029419
  MEDŽIO GAMINIAI, A. Kvedaro įmonė

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  A. Kvedaro įmonė gamina klasikinių ir modernių formų medines tvoras, prie jų priderintus vartus ir vartelius, pavėsinių įvairovė, terasos, vazonai ir grotelės gėlėms ir …beveik visa tai, ką tik galima pagaminti iš medžio!
  Medienos paviršius apdorojamas struktūriškai ir tai suteikia gaminiams daugiau estetiškumo. Siekiant apsaugoti gaminius nuo žalingo atmosferos poveikio, mediena yra impregnuojama ar aliejuojama.
  Lauko baldai, pavėsinės, supynės, šulinių apdaila, žaidimo aikštelės, laiptai, medinės valtys. Karkasiniai namai iš savo ir užsakovo medienos, darome pamatus, šiltiname sienas montuojame perdanga ir stogą.
  Paieškos žodžiai: medienos gaminiai; gaminiai iš medžio; medžio gaminiai; pavėsinės; lauko baldai; lauko baldų gamyba; mediniai suolai; mediniai stalai; šulinių apdaila; žaidimo aikštelių įrengimas; supynės; laiptai; pirtys; pirčių statyba; saunos; kubilai; kubilų gamyba; medinės tvoros; metalinės tvoros; mediniai vartai;
  Paieškos žodžiai: karkasiniai namai; karkasinių namų statyba; mediniai namai; statybinė mediena; lauko dailylentės; skiedros stogams, stogų dengimas skiedromis; medienos apdirbimas; dailylenčių gamyba; lentos; tašai; mediena apdailai; terasinės lentos; mediena tvorai; stalių gaminiai; medžio masyvo baldai; medienos džiovinimo paslauga;
 • Žemėlapis

  Slėnio g. 33, LT-89377, TIŠKŲ K. SEDOS SEN. MAŽEIKIŲ R.