1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Laboratorinė įranga, reikmenys, medžiagos Klaipėdoje

Laboratorine įranga, reikmenimis, medžiagomis prekiaujančios įmonės Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 8. Rodomi rezultatai 1 - 8:

VAKARŲ CENTRINĖ LABORATORIJA, UAB

Minijos g. 180, LT-93269, KLAIPĖDA
AB Vakarų laivų gamykla įmonių grupė jau penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 20 skirtingos specializacijos įmonių ir teikia visas, su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova.
VAKARŲ CENTRINĖ LABORATORIJA, UAB

OPTOMIKA, UAB

Birutės g. 11, LT-91222, KLAIPĖDA
UAB OPTOMIKA - tai nuo 1994 m. sėkmingai dirbanti bendrovė, užsiimanti didmenine prekyba optiniais, optoelektroniniais, šiluminiais bei naktinio matymo prietaisais ir specialiąja įranga.

LEMONA, UAB Klaipėdos skyrius

S. Raštikio g. 26, LT-50130, KAUNAS
LEMONA electronics – lyderio pozicijas Baltijos regione užimanti tarptautinė įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiais elektronikos komponentais, įrankiais, medžiagomis bei išmaniais sprendimais namams ir verslui.
LEMONA, UAB Klaipėdos skyrius

DEGUONIES SISTEMOS, UAB - deguonies aparatai, pulsoksimetrai, prietaisai apnėjos terapijai Klaipėdoje

H. Manto g. 36, LT-92233, KLAIPĖDA
Deguonies aparatų nuoma, prekyba. Deguonies terapijos namuose tikslas – padidinti kraujo įsotinimą deguonimi ir taip užtikrinti gyvybinių organų veiklą. Miego apnėjos terapija panaikina varginančius simptomus ir deguonies kiekio kraujyje svyravimus, pagerina širdies veiklą ir bendrą sveikatos būklę- prietaisai ir kaukės.
DEGUONIES SISTEMOS, UAB - deguonies aparatai, pulsoksimetrai, prietaisai apnėjos terapijai Klaipėdoje