1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kultūrinės veiklos centrai Šiauliuose

Kultūrinės veiklos centrai Šiauliuose.
Rasta įmonių: 26. Rodomi rezultatai 1 - 26:

ŠIAULIŲ R. SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Ventos g. 11 A, LT-81157, KURŠĖNAI KURŠĖNŲ MIESTO SEN. ŠIAULIŲ R. Filialai
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras – tai daugiafunkcis centras, turintis juridinį statusą. Organizuoja etninę kultūrą, mėgėjų meną populiarinančius renginius, tenkina kitus kultūrinius bendruomenės poreikius. Organizuoja meno mėgėjų kolektyvų, studijų, būrelių kultūrinę veiklą. Rūpinasi meno mėgėjų kolektyvų parengimu ir dalyvavimu dainų šventėse, vietiniuose, regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Organizuoja pramoginius, edukacinius ir kitus renginius.
ŠIAULIŲ R. SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

ŠIAULIŲ MENŲ MOKYKLA

Aušros al. 52, LT-76236, ŠIAULIAI
Menų mokykloje veikia įvairioms meno šakoms priskiriami kolektyvai. Čia kiekvienas gali atrasti širdžiai mielą veiklą ir ugdyti savo talentus.
ŠIAULIŲ MENŲ MOKYKLA

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija

Vilniaus g. 166, LT-76298, ŠIAULIAI
Lietuvos pilių ir dvarų asociacija vienija žmones, kurie rūpinasi dar išlikusiomis Lietuvos pilimis ir dvarais: stengiasi juos atstatyti, restauruoti, prikelti naujam – šiandienos – gyvenimui. Kartu mes stengiamės atgaivinti senąsias Lietuvos kultūrines tradicijas.
Lietuvos pilių ir dvarų asociacija

VšĮ ŠOKANTI AUŠRELĖ

Aušros al. 31, (Kultūros centre), LT-76300, ŠIAULIAI
Meno kolektyvas AUŠRELĖ įkurtas 1977 metais. Priimami 4 - 18 metų amžiaus vaikai, mėgstantys šokį. AUŠRELĖ, choreografijos studija,
VšĮ ŠOKANTI AUŠRELĖ

SAULĖ ŠIAULIŲ MIESTO KONCERTINĖ ĮSTAIGA

Žemaitės g. 22, LT-77169, ŠIAULIAI Filialai
Šiaulių miesto koncertinė įstaiga Saulė organizuoja profesionalaus scenos meno (koncertų ir literatūros, meno programų) kūrimą ir viešą atlikimą.
SAULĖ ŠIAULIŲ MIESTO KONCERTINĖ ĮSTAIGA

AKSIDA, VšĮ

Žemaitės g. 102, LT-76172, ŠIAULIAI
Viešoji įstaiga ,Aksida savo gamybinę veiklą orientuoja į įvairios paskirties pakuočių ir imlaus rankų darbo reikalaujančių produktų gamybą pagal užsakymus iš savo ir užsakovo medžiagų.
AKSIDA, VšĮ

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga Saulė

Tilžės g. 140, LT-76350, ŠIAULIAI
Saulė“ įsteigta Šiaulių miesto savivaldybės 2009 metais. Ši įstaiga – tai profesionaliojo muzikinio meno puoselėtoja, vienijanti tris profesionalių muzikos atlikėjų kolektyvus – pučiamųjų instrumentų orkestrą, kamerinį orkestrą ir bigbendo orkestrą. Visi trys kolektyvai turi paruošę klasikinės, šiuolaikinės muzikos programas, kurias atlieka koncertuose ir gastrolėse Lietuvoje ir užsienyje. Įstaiga, įgyvendindama savo tikslus, atlieka šias funkcijas: profesionaliojo scenos meno (koncertų, festivalių, konkursų, kitų meno programų) kūrimo ir viešo atlikimo organizavimas, edukacinių programų rengimas ir vykdymas, gastrolių šalyje ir užsienyje rengimas, siekiant pristatyti lietuvių ir kitų tautų profesionaliąją muziką.
Šiaulių miesto koncertinė įstaiga Saulė