1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Įdarbinimo paslaugos, personalo paieška, darbo biržos Vilniuje

Darbo biržos, įdarbinimo, personalo paieškos paslaugas teikiančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 356. Rodomi rezultatai 1 - 30:

MAMA IR AUKLĖ, UAB - auklės Vilniuje, auklės darbui užsienyje

Buivydiškių g. 22, LT-07195, VILNIUS Filialai
Mama ir auklė – randame aukles, kurios saugiai tęsia tėvų darbą su vaikais. Mokate už griežtą atranką praėjusios auklės parinkimą, taupote laiką auklės paieškoms – šeimos pasirenka jau pirmą ar antrą kandidatę. Auklės atlyginimas – jūsų susitarimas, padedame likti patenkintoms abiems pusėms.
MAMA IR AUKLĖ, UAB - auklės Vilniuje, auklės darbui užsienyje

MAMA IR AUKLĖ, UAB - auklės Kaune, auklės darbui užsienyje

Mama ir auklė agentūrą įkūrėme 2002 m. birželio 3 d. Auklėms iškėlėme griežčiausius reikalavimus, pasirinkome kelių etapų psichologinę atranką, kad maksimaliai sumažintume riziką, atsirandančią priimant į namus ir šeimą naują žmogų, ypač - patikint vaikus. Mūsų firmoje yra nuolatinė duomenų bazė, parenkame aukles dirbti visą dieną, dalį dienos, kintamu grafiku, valandines aukles, vienkartinius užsakymus nuo vienos dienos iki savaitės.
MAMA IR AUKLĖ, UAB - auklės Kaune, auklės darbui užsienyje

JAUNIMO IR STUDENTŲ KULTŪRINIŲ MAINŲ CENTRAS, VšĮ

Odminių g. 11, LT-01122, VILNIUS Filialai
Studentų kultūrinių mainų programos. Legalus darbas užsienyje, stažuotės ir kalbos kursai Anglijoje, Amerikoje ir kitose šalyse.
JAUNIMO IR STUDENTŲ KULTŪRINIŲ MAINŲ CENTRAS, VšĮ

CV-Online LT, UAB

Švitrigailos g. 11 B, LT-03228, VILNIUS Filialai
CV-Online LT, UAB - priklauso tarptautinei personalo paieškos ir atrankos kompanijai, kuri teikia internetines bei tradicines darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugas 6-iose Rytų ir Centrinės Europos šalyse.Nuo pat pirmųjų dienų kompanija didelį dėmesį skiria naujausių technologijų bei ilgalaikių santykių su savo klientais (verslo ir individualiais) vystymui.CV-Online Lietuvoje buvo įsteigta 2000 metų gegužės mėnesį. Šiuo metu CV-Online Lietuvos padalinyje dirba 15 darbuotojų.
CV-Online LT, UAB

UŽIMTUMO TARNYBA prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Geležinio Vilko g. 3 A, LT-03131, VILNIUS Filialai
Darbo biržos nuo 2018 m. spalio 1 d. tampa viena įstaiga – Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
UŽIMTUMO TARNYBA prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

PREILĖ, D. Grėbliauskaitės firma

Konstitucijos pr. 23 C-511, LT-08105, VILNIUS Filialai
Mūsų pagrindinės veiklos sritys - vadovų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka ir vertinimas.
PREILĖ, D. Grėbliauskaitės firma

PERSONALAS JUMS, IĮ

Šiltnamių g. 11-106, LT-14114, PAGIRIŲ K. PAGIRIŲ SEN. VILNIAUS R.
V. Ranonio konsultacijų įmonė, nuo 2000-ųjų metu dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje, teikia personalo paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas. Parengiame, adaptuojame ir atnaujiname su personalo vadyba, sauga ir sveikata darbe susijusią dokumentaciją, atliekame organizacijų tyrimus bei teikiame kompleksinius personalo vadybos sprendimus, organizuojame praktinius mokymus.
PERSONALAS JUMS, IĮ

ASTRO KELIAS, UAB

LT-08105, VILNIUS
Įdarbinimo paslaugos užsienyje. Legalus darbas JAV kruizinėse kompanijose aptarnavimo srityje angliškai kalbantiems žmonėms. Visa informacija suteikiama nemokamai.
ASTRO KELIAS, UAB

MPS BALTIC, UAB

M. Valančiaus g. 1 A, LT-03155, VILNIUS
MPS Baltic yra licencijuoti SHL atstovai Lietuvoje ir naudoja adaptuotas SHL personalo kompetencijų vertinimo metodikas, vertinimo centrus.
MPS BALTIC, UAB

J. FRIISBERG & PARTNERS, UAB

M. Rėmerio g. 2-11, LT-10228, VILNIUS
Vykdo aukščiausio ir vidurinės grandies vadovų paiešką, ieško kandidatų įmonių ir organizacijų valdyboms bei atlieka valdymo auditą.
J. FRIISBERG & PARTNERS, UAB

BONUS VITA, UAB

Gabijos g. 32, LT-06155, VILNIUS
UAB Bonus Vita suteikia pagalbą įvairių šalių (Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos ir kt.) gyventojams, norintiems pradėti verslą, gauti leidimą gyventi ir įsidarbinti Lietuvoje.
BONUS VITA, UAB