ELNIO VERSLO CENTRAS, UABTikslinti duomenis

 • ELNIO VERSLO CENTRAS, UAB - biuro patalpų nuoma. Buhalterinės apskaitos paslaugos. Draudimo paslaugos. Teisinės paslaugos. Psichologinė pagalba. Prekės gyvūnams.
  Vilniaus g. 72, LT-76283, ŠIAULIAI
  302473026
  LT100007367011
  2010-01-18
  iki 10 darbuotojų
  ELNIO VERSLO CENTRAS, UAB

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 12.00 12.30 - 16.30.
  Konsultacinės paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims: kvalifikuoti specialistai kompetentingai teikia informaciją teisiniais, buhalterinės apskaitos, finansų valdymo, draudimo, personalo valdymo bei atrankos klausimais. Konsultuoja įmonių steigimo, mokesčių planavimo kausimais, padeda pasirinkti tinkamiausią verslo organizavimo formą, bei teikia psichologinę – psichoterapinę pagalbą.
  Teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos: apskaitos vedimas, apleistos buhalterijos sutvarkymas, metinės finansinės atskaitomybės rengimas, avanso apyskaitų registravimas, pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas, kasos dokumentų registravimas, ilgalaikio turto apskaita, darbo užmokesčio apskaičiavimas ir registravimas.
  Buhalterinės apskaitos paslaugos: banko dokumentų registravimas, kiekinė sandėlio apskaita, mokesčių apskaičiavimas, mokesčių ataskaitų ruošimas, statistinių ataskaitų ruošimas, vidinių finansinių ataskaitų ruošimas, paraiškų (bankams, draudimui ir pan.) pildymas, atstovavimas klientams (VMI, SODRA, JAR ir kt.), dokumentų pristatymas VMI ir SODRAI ir pan.
  Bendrovėje ELNIO VERSLO CENTRAS dirba kvalifikuoti specialistai gebantys parengti verslo planus skolinimosi bei įmonės vertinimo ar strateginio planavimo tikslais, atlieka rinkos tyrimus, atitinkančius jūsų poreikius.
  Teisinės paslaugos ir konsultavimas juridiniams ir fiziniams asmenims: konsultuoja darbo, verslo, nuosavybės, mokesčių, civilinės, baudžiamosios, įmonių ir kitų teisės šakų klausimais. Rengia sutartis ir kitus dokumentus, atlieka teisinę analizę.
  Teikiamos psichologinės paslaugos: suaugusiųjų, vaikų ir paauglių konsultavimas, šeimų ir porų bei grupinė psichoterapija, priklausomybių gydymas. Atliekami asmenybės, psichikos bei raidos tyrimai.
  Teikiamos psichologinės paslaugos: kvalifikuoti psichologai, psichoterapeutai teikia pagalbą esant dirglumui, blogai nuotaikai, jaučiant nerimą, depresiją, stresą, įtampą ar nuovargį, patyrus prievartą, turint priklausomybę, jaučiant baimių ar fobijų, esant valgymo ar bendravimo sunkumų. Psichologai konsultuoja šeimas, poras, išgyvenat šeimos krizę, skyrybas ar artimo žmogaus netektį.
  Biuro patalpų nuoma strategiškai patogioje vietoje, nuomos sąlygos itin lanksčios verslo klientams. Taip pat galimybė nuomoti sandėliavimo, gamybos patalpas verslo centro kieme. Galimas automobilių parkavimas prie verslo centro bei uždarame kieme. Pastatų saugumą užtikrina moderni apsaugos sistema, bei saugos tarnybos darbuotojai.
  Siūlo nuomotis biuro, sandėliavimo, gamybines, patalpas. Biuro, sandėliavimo, gamybinių patalpų nuoma.
  Draudimo paslaugos: pasiūlysime optimaliausią draudimo variantą: dirbdami su įvairiomis draudimo bendrovėmis, klientams galime pasiūlyti optimaliausią draudimo paslaugų paketą, padedame pasirinkti tinkamiausią draudimo paslaugą iš daugelio draudimo bendrovių siūlomų paslaugų.
  Draudimo paslaugos: atstovaujame kliento interesus, o esant draudiminiam įvykiui, palaikome ilgalaikį bendradarbiavimą rūpindamiesi ne tik naujomis sutartimis, bet ir tolesniu sutarčių aptarnavimu ir jų pratęsimu.
  Prekės gyvūnams. Apsipirkti galima neišeinant iš namų. Prekiaujame tik aukštos kokybės garsiausių gamintojų produkcija, todėl išsirinksite savo augintiniams subalansuotą, sveiką ir tinkamiausią maistą už prieinamą kainą. Pas mus rasite platų asortimentą kačių ir šunų ėdalo, maisto papildų ir kramtalų, priklausomai nuo savo augintinio amžiaus ir skonio. Ypač patogu apsipirkti, nes prekės pristatomos per trumpą laiką ir visoje Lietuvoje.
  Paieškos žodžiai: padeda klientams, teikdami konsultacijas mokesčių planavimo ir įmonių tipo parinkimo steigimo bei aptarnavimo klausimais; konsultuoja komercinės bei kitos teisės; finansų ir verslo klausimais;
  Paieškos žodžiai: teikia buhalterinės apskaitos paslaugas, tokias kaip: apskaitos vedimas; apleistos buhalterijos sutvarkymas; konsultavimas; buhalteriniais ir finansų valdymo klausimais; metinės finansinės atskaitomybės rengimas; avanso apyskaitų registravimas; pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas; kasos dokumentų registravimas; ilgalaikio turto apskaita; darbo užmokesčio apskaičiavimas ir registravimas; banko dokumentų registravimas; kiekinė sandėlio apskaita;
  Paieškos žodžiai: mokesčių apskaičiavimas; mokesčių ataskaitų ruošimas; statistinių ataskaitų ruošimas; vidinių finansinių ataskaitų ruošimas; paraiškų (bankams, draudimui ir pan.) pildymas; atstovavimas klientams (VMI, SODRA, JAR ir kt.); dokumentų pristatymas VMI ir SODRAI ir pan.;
  Paieškos žodžiai: turi kvalifikuotus specialistus; sugebančius parengti verslo planus - tiek skolinimosi, tiek ir įmonės vertinimo ar strateginio planavimo tikslais - bei rinkos tyrimus, atitinkančius poreikius; visos draudimo paslaugos; draudimas; biurų nuoma; sandėliavimo patalpų nuoma; gamybinių patalpų nuoma;
  Paieškos žodžiai: Apskaita; teisinės konsultacijos; teisinės paslaugos; apskaita, konsultacijos mokesčių klausimais; mokestis; mokesčiai; kitos konsultacijos; verslo teisė; draudimas; darbo teisė; nuosavybės teisės konsultacijos; civilinės teisės konsultacijos; įmonių registravimo konsultacijos; administracinės teisės konsultacijos; psichologas; psichoterapeutas; psichologo paslaugos; psichoterapeuto paslaugos; visi reikmenys gyvūnams; ėdalas; zoo prekės;
 • Žemėlapis

  Vilniaus g. 72, LT-76283, ŠIAULIAI
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius