1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ekspedijavimo paslaugos, logistika Marijampolėje

Ekspedijavimo paslaugos teikiančios įmonės, logistikos įmonės Marijampolėje.
Rasta įmonių: 44. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

KUBILIAUS TRANSPORTAS, UAB

Sporto g. 48, LT-68110, MARIJAMPOLĖ
Tarptautiniai krovinių gabenimai tentinėmis 90 m3 puspriekabėmis ir 120 m3 autotraukiniais, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas vilkikais su specialiomis puspriekabėmis - platformomis. Naujų ir naudotų lengvųjų automobilių gabenimas 9-10 vietų autovežiais Europos valstybėse.
KUBILIAUS TRANSPORTAS, UAB

TRANS LOGISTIC, UAB

Gamyklos g. 11, LT-13210, MARIJAMPOLIO K. MARIJAMPOLIO SEN. VILNIAUS R.
Organizuoja krovinių gabenimą kelių transportu Vakarų Europoje, Rusijoje bei NVS šalyse. Gabenama pilnus ir dalinius krovinius.

AINETRA, UAB

Vyšnialaukio g. 19 A, LT-69104, PATAŠINĖS K. MARIJAMPOLĖS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV. Filialai
UAB „Ainetra“ įkurta 2006 metais. Įmonė veiklą pradėjo prekyba lengvaisiais automobiliais ir mikroautobusais, ir dar tais pačiais metais buvo įsigyti pirmieji autovežiai, norint nuosavu transportu atsigabenti nupirktus automobilius, kas labai greitai atvedė į įmonę ir paslaugų teikimą – automobilių gabenimą visoje Europos Sąjungoje. Nuo to laiko, mūsų kompanija ilgai ir nuosekliai tobulino veiklos procesus bei brandino tarpusavio ryšius su partneriais ir klientais iš viso pasaulio.Rinkoje sėkmingai įsitvirtinusi kompanija norint patenkinti vis didesnį klientų ratą UAB „Ainetra“ jau nuo 2008 m. pradėjo ir automobilių krovinių ekspedijavimą visoje Europos Sąjungoje bei už jos ribų.Šiandien, „Ainetra“ reguliariai bendradarbiauja su daugiau nei 100 subrangovų iš visos Europos. UAB “Ainetra” kasmet pasitiki keli šimtai pastovių ir pavienių klientų.
AINETRA, UAB

TRANSPORT LEADER, UAB

Stoties g. 51, LT-68261, MARIJAMPOLĖ
Transport Leader - lietuviško kapitalo įmonė įkurta 2006 m. Tai transporto ir ekspedicines paslaugas teikianti, besiplečianti ir sėkmingai savo srityje konkuruojanti kompanija. Įmonės veikla – vietiniai ir tarptautiniai krovinių pervežimai ir pervežimų organizavimas kelių transportu.

AIDEVA, UAB

LT-68108, ADOMIŠKIŲ K. MARIJAMPOLĖS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.
  • 1