1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Dujos, dujų tiekimas, dujų įranga, įrengimas Klaipėdoje

Dujų tiekimu, dujų įranga, įrengimu užsiimančios įmonės Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 31. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

SETALTAS, H. Staselovičiaus įmonė - prekyba automobilių dujine įranga Klaipėdoje

Svajonės g. 40-2, LT-94101, KLAIPĖDA
SETALTAS, H. Staselovičiaus įmonė - automobilių dujinė įranga. Garantinis dujinės įrangos aptarnavimas. Dujų įranga, balionai, talpyklos, reduktoriai, vožtuvai, multivožtuvas.
SETALTAS, H. Staselovičiaus įmonė - prekyba automobilių dujine įranga Klaipėdoje

BUJAN, UAB

Deimenos g. 1 B, LT-92438, TRUŠELIŲ K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
Pastato vidaus ir lauko dujotiekio įrengimas, rekonstravimas.

DUJOKAS, UAB

Minijos g. 152, LT-93263, KLAIPĖDA Filialai
Didmeninė, mažmeninė prekyba suskystintomis naftos dujomis: komunaliniams, buitiniams poreikiams. Didmeninė, mažmeninė prekyba suskystintomis naftos dujomis: autotransporto (transporto) priemonėms. Statybinės technikos (ekskavatorių) nuoma.

VANDUJA, UAB

Taikos pr. 24, LT-91222, KLAIPĖDA
UAB Vanduja savo veiklą pradėjo 2006 metais ir specializuojasi inžinerinių komunikacijų – lauko ir vidaus dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šilumos sistemų projektavimo, statybos, eksploatacijos ir remonto srityse. Inžineriniai tinklai ir sistemos.
VANDUJA, UAB

DOMUS MAGNA, UAB

Butkų Juzės g. 11, LT-92228, KLAIPĖDA
Tunelinė plovykla, savitarnos plovykla, LPG dujos Klaipėdoje: -Visi automobilių plovimo procesai orientuoti į aukščiausią kokybę (ne į greitį). -Prieš plovimą tunelinėje plovykloje rankiniu būdu pašaliname purvą, ledą ir kitus nešvarumus. -Siūlome patogų automatinį atsiskaitymą už pavienius plovimus ir mėnesinius abonementus. -Šalia tunelinės plovyklos rasite 8 vakuuminius salono siurblius. -Siūlome naudotis automobilių kilimėlių plovimo aparatu. -Naudojame tik efektyvią ir saugią itališką Kimicar automobilių plovimo chemiją.
DOMUS MAGNA, UAB

NORSTATUS, UAB

Dubysos g. 23, KLAIPĖDA
Inžinerinių tinklų projektavimas - lauko ir vidaus vandentiekio projektavimas. Lietaus kanalizacijos tinklų projektavimas. Kanalizacijos tinklų projektavimas. Lauko ir vidaus dujotiekio projektavimas. Lauko ir vidaus elektros tinklų projektavimas.
NORSTATUS, UAB

Linde Gas, UAB

Minijos g. 167, LT-94287, KLAIPĖDA
Linde Gas, UAB - mes, dujų kompanija Linde (buvusi AGA), turime platų dujų bei paslaugų spektrą skirtą pramoniniams ir specialiesiems Pirkėjų procesams vystyti. Vartotojams mes siūlome SND ir gazuoto vandens produktus. Gaminame ir tiekiame medicinines dujas, teikiame paslaugas su Linde Healthcare prekiniu ženklu
Linde Gas, UAB

ELME MESSER LIT, UAB Klaipėdos filialas

Minijos g. 180, LT-93269, KLAIPĖDA
UAB Elme Messer Lit yra licencijuota farmacinės veiklos įmonė, turinti ES reikalavimus atitinkančią farmacinės veiklos licenciją medicininėms dujoms platinti.
ELME MESSER LIT, UAB Klaipėdos filialas
  • 1