1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Darbų sauga, mokymai Kaune

Darbų sauga, mokymais užsiimančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 45. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

AGLITA, UAB

Savanorių pr. 271-225, LT-50131, KAUNAS
UAB AGLITA savo veiklą pradėjo 1996 metais. Teikiame mokymo, atestavimo, dokumentacijos rengimo, konsultavimo ir visas kitas paslaugas, susijusias su saugaus darbo organizavimu, darbuotojų sauga ir sveikata bei darbo priežiūra.

ILANDAS, UAB

A. Juozapavičiaus pr. 82 A, LT-45214, KAUNAS
DARBŲ SAUGOS KURSAI darbdaviams, darbdavius atstovaujantiems asmenims, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistams, priešgaisrinės saugos kursai įmonių vadovams. Darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų, kitos norminės saugos ir sveikatos bei priešgaisrinės dokumentacijos ruošimas.
ILANDAS, UAB

ENTELA, UAB

Taikos pr. 92-108, LT-51180, KAUNAS Filialai
Darbo drabužiai, avalynė ir apsaugos priemonės. Siuvimas.
ENTELA, UAB

SABELIJOS PREKYBA, UAB

Savanorių pr. 435 A, LT-49280, KAUNAS Filialai
Darbo apsaugos priemonės: darbo batai, patvari darbo avalynė, kokybiška darbo apranga žieminė, darbo drabužiai ir saugos rūbai, odiniai batai žiemai internetu, saugos ženklai.
SABELIJOS PREKYBA, UAB

TELEBALTIKOS KONSULTACIJA, UAB

Žemaičių g. 31-326 / Savanorių pr. 66-326, LT-44175, KAUNAS
Nuo 2005m. esame didžiausios Lenkijos konsultacinės kompanijos DGA S.A. įgaliotas atstovas Lietuvoje ir jų sukurto specializuoto IT produkto platintojas. Programinė įranga (DGA Process ir DGA Quality) skirta organizacijos verslo procesams modeliuoti ir elektroninei vadyos sistemos dokumentacijai parengti bei valdyti.
TELEBALTIKOS KONSULTACIJA, UAB

SDG, UAB

Pramonės pr. 23, LT-51287, KAUNAS Filialai
Profesionali informacija darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais. 2002 m. įsteigta konsultacijų kompanija SDG (Saugaus darbo garantas) per pora metų tapo tikra Lietuvos įmonių saugaus darbo partnere, konsultuodama ir mokydama įmonių vadovus ir darbuotojus saugiai dirbti.
SDG, UAB

VITAMEDA, UAB

Statybininkų g. 7, LT-50188, KAUNAS
Darbo drabužiai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Dirbame su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio kompanijomis, žinomais prekiniais ženklais ir patys nuolatos kuriame naujas darbo vietas. Mes garantuojame, kad čia įsigysite aukščiausio lygio kokybišką darbo aprangą. Su mumis išspręsite visas savo darbų saugos problemas ir klausimus.
VITAMEDA, UAB

VITAKONSULT, UAB

Statybininkų g. 7, LT-50118, KAUNAS
UAB “Vitameda” įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyba ir darbo rūbų siuvimu. Firma yra žinoma vartotojams, kurie naudoja asmeninies apsaugos priemones – darbo rūbus, avalynę, pirštines, veido, kvėpavimo takų ir galvos apsaugą. Turime siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius. Ant rūbų dedame logo užrašus termoplėvele, šilkografijos ir siuvinėjimo būdu.
VITAKONSULT, UAB

LAGAUSKAI IR KO, UAB

Davalgonių g. 11, LT-54485, NEVERONIŲ K. NEVERONIŲ SEN. KAUNO R.
Darbų saugos paslaugos, konsultacijos.

SOTERUS, UAB

Neries krantinė 16-303, LT-48261, KAUNAS
Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimas. Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas.
SOTERUS, UAB

VISNER, UAB

Pramonės pr. 16, (prekybos bazėje URMAS), LT-51185, KAUNAS
Konsultacijos, darbų sauga.
  • 1