1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Audiniai, užuolaidos, verpalai, siūlai Šiauliuose

Audiniais, užuolaidomis, verpalais prekiaujančios įmonės Šiauliuose.
Rasta įmonių: 35. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

VVK, Algirdo Valiuškio IĮ

Siuvimo priedai, audiniai Šiauliuose

J. Basanavičiaus g. 87, LT-76160, ŠIAULIAI
VVK, Algirdo Valiuškio IĮ Šiauliuose- užtrautukai, virvutės, siuvimo priedai, audiniai. Kokybiškas dažymas (užtrauktukų galvučių, spaudžių, kitokių metalinių detalių).
VVK, Algirdo Valiuškio IĮ

AUDRONĖS KEMZURIENĖS ĮMONĖ

Paukščių takas 15-9, LT-78173, ŠIAULIAI
Audronės Kemzurienės įmonė - audinių ir siuvimo reikmenų salonas. Audiniai, užuolaidiniai audiniai, siūlai, siuvimo reikmenys - mažmeninė prekyba.

LAMIJA, UAB

Vilniaus g. 257, LT-76338, ŠIAULIAI Filialai
UAB Lamija jau nuo 1995 metų sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Įmonė bendradarbiauja su geriausiais Italų, Ispanų, Olandų, Belgų, Prancūzų tekstilės gamintojais ir siūlo didžiulį asortimanetą kokybiškų, bei prabangių audinių.

ADERLITA, UAB

Vairo g. 8, LT-78140, ŠIAULIAI Filialai
Interjero ir užuolaidų studija – tai jauna ir ambicinga, profesionali dizainerių komanda. Mes stebime pasaulio naujienas ir tendencijas, stengiamės savo klientams pateikti naujas idėjas. Kurdami unikalų, savitą interjerą giliname savo žinias, dalyvaujame garsiausiose interjero parodose.
ADERLITA, UAB

Individuali Eglės Kasperavičienės įmonė

Vasario 16-osios g. 35, (persikėlė iš Vilniaus g. 219), LT-76344, ŠIAULIAI

Audronės Povilaitienės įmonė

Lyros g. 13, (SATERA, prie batų siuvyklos), LT-78268, ŠIAULIAI
Siuvimo reikmenys, priedai. Siūlai, siuvimui, nėrimui, mezgimui. Rankų darbo papuošalai. Prekyba.

NERBALAS, UAB

Vilkpėdės g. 8, LT-03151, VILNIUS
UAB „Nerbalas" jau trečius metus importuoja į Lietuvą natūralių pluoštų audinius: medvilnę, liną, satiną. Šių gaminių galima įsigyti bendrovės parduotuvėse „Textills" Vilniuje, Šiauliuose ir Kaune.Mūsų klientai - siuvimo įmonės Pabaltijo šalyse, Skandinavijoje, Rusijoje. Dėl patikimos mūsų firmos veiklos susiformavo konstruktyvūs ir pastovūs ryšiai su klientais ir tiekėjais.
NERBALAS, UAB

PATRONESĖ, UAB

Dainų g. 10 A, LT-76291, ŠIAULIAI Filialai
TEKSTILĖS NAMAI, užuolaidų salonas, audinių parduotuvė. Audiniai drabužiams, baldiniai gobelenai, audiniai dieninėms ir naktinėms užuolaidoms, staltiesiniai audiniai. Audinių atraižos. Prekyba. Užuolaidų, lovatiesių, staltiesių, pagalvėlių, romanečių, širmų modeliavimas, siuvimas. Siuvimo paslaugos. Užuolaidų priedai ir aksesuarai. Mažmeninė prekyba. Karnizai, romanetės, širmos. Mažmeninė prekyba.Karnizų ir įvairių priedų (laikiklių, lazdelių, segtukų dekoravimui) prekyba ir montavimas (įrengimas).Dizainerio paslaugos.
PATRONESĖ, UAB

SIŪLŲ DAMA, MB

Švedės g. 41, LT-81491, GINKŪNŲ K. GINKŪNŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
Siūlai, priemonės mezgimui, rankdarbiams.
SIŪLŲ DAMA, MB

UŽUOLAIDŲ AVENIU, MB - užuolaidos, romanetės, lovatiesės, užuolaidų siuvimas, romanečių siuvimas Telšiai, Šiauliai, Mažeikiai, Plungė, Klaipėda, Vakarų Lietuva, Žemaitija

Žemaitės g. 29-1, LT-87133, TELŠIAI TELŠIŲ MIESTO SEN. TELŠIŲ R.
MB Užuolaidų Aveniu - užuolaidų, romanečių siuvimas pagal užsakymus. Taip pat galime pasiūlyti pagalavėles, lovatieses pasiūtas pagal individualų užsakymą, tinkančias prie užuolaidų ir namų interjero. Atvykstame pas klientus į vietą su audinių pavyzdžiais. Platus įvairios stilistikos audinių pasirinkimas. karnizai, aliuminiai bėgeliai, montavimas.
UŽUOLAIDŲ AVENIU, MB - užuolaidos, romanetės, lovatiesės, užuolaidų siuvimas, romanečių siuvimas Telšiai, Šiauliai, Mažeikiai, Plungė, Klaipėda, Vakarų Lietuva, Žemaitija
  • 1