1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ZOOHOTEL - gyvūnų, šunų, kačių viešbutis Naujojoje Vilnioje, Vilniuje Tikslinti duomenis

ZOOHOTEL - gyvūnų, šunų, kačių viešbutis Naujojoje Vilnioje, Vilniuje

ZOOHOTEL - gyvūnų, šunų, kačių viešbutis Naujojoje Vilnioje, Vilniuje

Naujas modernus naminių gyvūnų viešbutis ZOOHOTEL. Palikite mums savo pūkuotus draugus ir mes su visa meile prižiūrėsime juos, lepinsime, glostysime, mylėsime juos visą tą laiką, kol gyvūnai gyvens pas mus. Šunų, kačių viešbutis Naujojoje Vilnioje, Vilniuje.
A. Kojelavičiaus g. 168, LT-11106, VILNIUS
Facebook puslapis
304828928
iki 10 darbuotojų
722,00 € (2022 m. 08 mėn.)
1 015,97 € (2022 m. 08 mėn.)
35 691 €, pelnas po mokesčių -21,7 % (2019 m.)
ZOOHOTEL - gyvūnų, šunų, kačių viešbutis Naujojoje Vilnioje, Vilniuje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-VII: 09.00 - 18.00.
Facebook puslapis
Veiklos apibūdinimas: Naujas modernus naminių gyvūnų viešbutis ZOOHOTEL. Išvykstate atostogauti arba į komandiruotę? O galbūt išvažiuojate savaitgaliui arba per šventes iš miesto? Palikite mums savo pūkuotus draugus ir mes su visa meile prižiūrėsime juos, lepinsime, glostysime, mylėsime juos visą tą laiką, kol gyvūnai gyvens pas mus.
O galbūt Jūsų gyvūnai bijo ir nemėgsta pasilikti namuose vieni ? Atveskite į mūsų dienos darželį ir jie greitai susiras linksmą ir draugišką kompaniją viešbučio žaidimų aikštelėje. Palikę gyvūną ilgesniam laikui turėsite galimybę stebėti savo „gauruotas“ brangenybes per vaizdo stebėjimo kameras onlaine režimu visą parą bei gauti foto ataskaitą.
Vietos mūsų ZOOHOTEL viešbutyje rezervuojamos internetu ir telefonu.
ZOOHOTEL - šunų, kačių viešbutis Naujojoje Vilnioje, Vilniuje.
Gyvūnų viešbučio ZOOHOTEL paslaugos: apgyvendinimą atskiroje patalpoje ar namelyje, reguliarus maitinimas viešbučio ar kliento atneštu maistu, žaidimai, pasivaikščiojimai lauke, treniruotės ir kiti aktyvūs užsiėmimai, grožio procedūros, gyvūno transportavimas iš namų į viešbutį ir atgal Vilniaus miesto ribose.