ZITOS BILIUKIENĖS ĮMONĖTikslinti duomenis

 • ZITOS BILIUKIENĖS ĮMONĖ skėčiai, dėklai (akiniams, raktams) - piniginės, laikrodžių dirželiai, vyriški diržai, vyriškos ir moteriškos rankinės, kelioninės rankinės iš natūralios odos ir odos pakaitalo (dirbtinės odos). Didmeninė prekyba, importas. Pirštinės, šalikai, galanterijos gaminių prekyba. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Aido g. 17-36, LT-78291, ŠIAULIAI
  145342251
  LT100001555214
  iki 10 darbuotojų

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-VI; VII: bet kuriuo metu
  Piniginės iš natūralios odos ir odos pakaitalo (dirbtinės odos). Didmeninė prekyba, importas. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Laikrodžių dirželiai iš natūralios odos ir odos pakaitalo (dirbtinės odos). Didmeninė prekyba. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Vyriški diržai iš natūralios odos ir odos pakaitalo (dirbtinės odos). Didmeninė prekyba, importas. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Vyriškos ir moteriškos rankinės iš natūralios odos ir odos pakaitalo (dirbtinės odos). Didmeninė prekyba, importas. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Kelioninės rankinės iš natūralios odos ir odos pakaitalo (dirbtinės odos). Didmeninė prekyba, importas. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Skėčiai, dėklai (akiniams, raktams).
  Akiniai nuo saulės, prekyba.
  Maudymosi kostiumėliai, prekyba.
  Pirštinės, šalikai. Didmeninė prekyba. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Galanterijos gaminių prekyba. Nemokamas prekių pristatymas į vietą visoje Lietuvoje.
  Priimami individualūs užsakymai pagal klientų pageidavimus.
 • Žemėlapis

  Aido g. 17-36, LT-78291, ŠIAULIAI
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius