1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV - šildymo įranga Šiauliuose Tikslinti duomenis

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV - šildymo įranga Šiauliuose

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV - šildymo įranga Šiauliuose

ŽIDINIŲ ŠILUMA - prekyba įvairių gamintojų židiniais, ugniakurais, krosnelėmis, viryklėmis, kieto kuro katilais, pirties krosnelėmis, akmens apdaila, kaminų sistemomis ir šiai sričiai izoliacinėmis medžiagomis. Montavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.
Pramonės g. 21 C, LT-78136, ŠIAULIAI
616744
ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV - šildymo įranga Šiauliuose

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00; VI: 09.00 - 14.00.
ŽIDINIŲ ŠILUMA - įvairių gamintojų židiniai, ugniakurai, krosnelės, viryklės, kieto kuro katilai, pirties krosnelės, akmens apdaila, kaminų sistemos ir šios srities izoliacinės medžiagos Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Visi inžineriniai sprendimai. Santechnika, nuotėkos, šildymo, šaldymo sistemos, vėdinimas, kaminų sistemos. Visų sistemų montavimas, priežiūra, konsultacijos, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, remontas.
Vėdinimo rekuperacinės sistemos, kondicionavimo sistemos, oras - vanduo katilai.
Šildymo įranga. Židinių kapsulės ir ugniakurai, židinių apdaila, darbai iš marmuro ir granito, įvairūs katilai, kieto kuro katilai, krosnelės, viryklės, pirties krosnelės, kubilo krosnelės su pilnai sukomplektuota šildymo sistema, akmens apdaila, kaminai, dūmtraukiai, visos kaminų sistemos ir jų priedai (kaminai yra tiek paprasti, tiek apšiltinti).
Prekyba krosnelėmis Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Krosnelės: dengtos emaliu, granulinės, ketaus, konvekcinės, mažos, pakabinamos, pastatomos, plieninės, su akmens apdaila, su akumuliacija, su keramikos apdaila, su virykle.
Prekyba židiniais Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Židiniai: ketaus, lauko, atidaromomis durelėmis, pakeliamomis durelėmis, pakabinami, pagal užsakymus, pastatomi, plieniniai, su akumuliacija, su biokuru, su dvipusiu stiklu, su kampiniu stiklu, su lenktu stiklu, su tiesiu stiklu, įmontuojami židiniai.
Prekyba krosnimis Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Krosnys: akumuliacinės, su kanalais, su kokliais.
Prekyba kaminų sistemomis ir jų detalėmis. Prekiaujame kaminų įdėklais tiek šiltintais, tiek paprastais. Gaminame visas kaminų sistemų detalės. Komplektuojame pilnas sistemas, montuojame. Prekiaujame "Schiedel" kaminų sistemomis.