1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ŽANA BLAŽEVIČIENĖ - PSICHOLOGĖ PSICHOTERAPEUTĖ KLAIPĖDOJE Tikslinti duomenis

ŽANA BLAŽEVIČIENĖ - PSICHOLOGĖ PSICHOTERAPEUTĖ KLAIPĖDOJE

ŽANA BLAŽEVIČIENĖ - PSICHOLOGĖ PSICHOTERAPEUTĖ KLAIPĖDOJE

Psichologė psichoterapeutė Žana Blaževičienė. Esu psichologas psichoterapeutas su daugiau nei 25 metų patirtimi ir žinau, kad trys dalykai yra nesugrąžinami, tai - laikas, žodis ir galimybė. Taigi, negaiškite laiko veltui, atidžiai rinkitės žodžius ir nepraleiskite progos kažką pakeisti.
Vilties g. 9-2 A, LT-92227, KLAIPĖDA
L12-428
ŽANA BLAŽEVIČIENĖ - PSICHOLOGĖ PSICHOTERAPEUTĖ KLAIPĖDOJE

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: pagal išankstinį susitarimą
Veiklos apibūdinimas: Psichologė psichoterapeutė Žana Blaževičienė. Esu psichologas psichoterapeutas su daugiau nei 25 metų patirtimi ir žinau, kad trys dalykai yra nesugrąžinami, tai - laikas, žodis ir galimybė. Taigi, negaiškite laiko veltui, atidžiai rinkitės žodžius ir nepraleiskite progos kažką pakeisti.
Teikiu psichologinę pagalbą esant emociniams sutrikimams: nerimastingumui, depresijai, įvairioms baimėms ir sociofobijoms, panikos priepuoliams, pavydo, agresijos ir pykčio proveržiams.
Ištikus gyvenimo krizėms: patyrus skyrybas, artimo žmogaus netektį, vienatvę.
Padedu spręsti problemas porų santykiuose (tradicinėse ir netradicinėse), taip pat esant įvairioms priklausomybėms: nuo alkoholio, interneto, azartinių žaidimų, impulsyvaus apsipirkinėjimo.
Konsultuoju gyvenimo kokybės gerinimo, savirealizacijos, saviugdos, bei vidinių resursų ir galimybių atskleidimo klausimais.
Padedu atgauti dvasinę pusiausvyrą, spręsti problemas esant sunkumams su saviverte ir vystant ilgalaikius santykius.
Paieškos žodžiai: Psichologas Klaipėdoje; psichologė Žana Blaževičienė; psichoterapeutė Žana Blaževičienė; paauglių psichologas; šeimos psichologas; priklausomybių konsultantas;