1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Z. KURIAZOVO IĮTikslinti duomenis

Z. KURIAZOVO IĮ

Z. KURIAZOVO IĮ

Pastatų šildymo sistemų su didesnės kaip 20 kW galios katilais atitikties energetinio efektyvumo tikrinimas. Dūmtraukių apžiūros, įvertinimas, remontas.
Amerikos g. 64 C, LT-37457, PANEVĖŽYS
148275516
LT482755113
iki 10 darbuotojų
625.00 € (2019 m. 04 mėn.)
567.76 € (2019 m. 04 mėn.)
Z. KURIAZOVO IĮ

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

ŠILDYMO SISTEMŲ EFEKTYVUMO VERTINIMAS !
Darbo laikas: I-VI; VII: 00.00 - 24.00 (visą parą).
Pastatų šildymo sistemų su didesnės kaip 20 kW katilais atitikties energetinio efektyvumo reikalavimams tikrinimo darbai (pateikiant ataskaitą VEI).
Apžvalgos aikštelių, dūmtraukių, telekomunikacijų, vandens bokštų virš H-15 ir vėjo jėgainių techninės priežiūros darbai ( sezoninės apžiūros, vidinės - išorinės apžiūros atliekamos Dronu su video techniką)
Dūmtraukių, telekomunikacijų, vandens bokštų, apžvalgos aikštelių virš H-15 ir vėjo jėgainių statybos, montavimo, dažymo ir remonto darbai ( dūmtraukio vidinio įdėklo montavimas)
Pastato energetinį naudingumo įvertinimas (parengiant pastato energetinio naudingumo sertifikatą) Pastatų techninės priežiūros darbai.
Šilumos įrengimų iki 4,0 MPa slėgio įrenginių eksploatavimo darbai.
Katilinių dujiniais katilais eksploatacija techninė priežiūra. (Katilų kasmetinės techninės patikros, derinimo darbai. Katilų saugumo automatikos tikrinimo paslauga).
Šilumos punktų iki 10 MW eksploatavimas, priežiūra.
Vėjo jėgainėms ir aukštų statinių signalinio apšvietimo, žaibosaugos įrengimas, remontas ir matavimai.
Elektros tinklo ir įrenginių iki 10 kV įtampos ir el. instaliacijos iki 1000V eksploatavimas (Saulės jėgainių, el instaliacijos, žaibosaugos, ir aukštų statinių signalinio apšvietimo montavimo darbai, remontas ir varžų matavimai).
Termovizorinė objektų inspekcija iš oro su Dronu. Ypatingų statinių speciali apžiūra su aukštos raiškos Foto-Video įranga. Nestandartinės spec. paslaugos pramonei, valstybinėms institucijoms. (Darbai atliekami su leidimų iš CAA). Dronų komplektavimas ir pardavimas pagal specialų užsakymą. Apmokymai naudotis įranga. NT, renginių, reklamų Foto-Video paslaugos pasitelkiant bepiločius orlaivius.