1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

VIATORA, UAB - kelionių agentūra Šilutėje Tikslinti duomenis

VIATORA, UAB - kelionių agentūra Šilutėje

VIATORA, UAB - kelionių agentūra Šilutėje

Kelionių, turizmo agentūra. Kelionių organizavimas, turizmo paslaugos.
Lietuvininkų g. 70, LT-99172, ŠILUTĖ
Facebook puslapis
300600012
LT100003014514
iki 10 darbuotojų
477.86 € (2020 m. 03 mėn.)
424.30 € (2020 m. 03 mėn.)
VIATORA, UAB - kelionių agentūra Šilutėje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00; VI: 10.00 - 14.00.
Kelionių, turizmo agentūra. Kelionių organizavimas, turizmo paslaugos.
Bilietai internetu; aviabilietai internetu; pigiausi aviabilietai; pigiausi bilietai, parkavimo paslaugos orouoste Vilniuje, Kaune; parkingas internetu, užsisakyk internetu; keliaukim, Degantys pasiūlymai; Paskutinės minutės pasiulymai, užsisakyk interentu, Pigiau; pigiausi; skrendu; keliauju; nuolaida;
Kelionių, turizmo agentūra. Visos turizmo, kelionių paslaugos. Turizmas, atostogos, kelionės, bilietai keltu, autobusu, lėktuvu, turizmo, kelionių agentūra. Kelionės į tarptautines, pasaulines parodas, muges. Viešbučių, apartamentų užsakymas, rezervavimas Lietuvoje ir visame pasaulyje (visose pasaulio valstybėse) apgyvendinimas, Individualios kelionės, kelionės jaunavedžiams, Slidinėjimas, Nuolaida;
Verslo, dalykinės, tarnybinės pažintinės, poilsinės, poilsio, egzotinės, egzotiškos, naujametinės, naujųjų metų, kalėdinės, šventinės, proginės, povestuvinės, vestuvių organizavimas; savaitgalio kelionės. Kelionių organizavimas.
Kelto, keltų bilietų pardavimas (prekyba). DFDS Seaways, Klaipėda, Karlshamnas, Iš Klaipėdos, iš Rygos, iš Talino, ir Paldiski, Iš Švedijos; iš Stokholmo, iš Nynashamno; Stenaline, Tallink pardavimas. Eurotunelio bilietai, Eurotunelis, Calais, Dover, Folcestone.
Autobusų bilietai, tarptautiniai reisai: Ecolines. Pervežimai į oro uostą, Kaunas, Klaipėda, Ryga; Ollex. Stovėjimo aikštelės pardavimas, parkingas Vilniaus oro uoste,Adc parking, unipark, parkingas Kauno Oro uoste, kelto bilietai pigiau, bilietai internetu, POFerries; ferry tickets; tickets;
Bilietai Šilutė; Bilietai Šilalė. Bilietų užsakymas Šilalė. Bilietų pardavimas prekyba). Pigūs skrydžiai; Ryanair, Wizzair, Airbaltic., pigiausi bilietai, užsisakyk; pigiau; pigiausi; Klaipėda, pigiausia; bilietai į Londoną, bilietai į Dubliną, bilietai į Oslą, bilietai į norvegiją, bilietai į stavengerį; bilietai į alesundą, bilietai į bergeną
Kelionės lėktuvu, autobusu (autobuso bilietai). Pardavimas, prekyba. Kruizai. Individualios kelionės, specialių kelionių organizavimas, nestandartinių kelionių organizavimas, pardavimas, prekyba.
Paskutinės minutės pasiūlymai; degantys pasiūlymai; pasiūlymai iš Vilniaus, pasiūlymai iš Varšuvos; ITAKA, savaitgalio, trumpos kelionės į Europos sostines. Kelionių išvykų organizavimas grupėms, individualiems, privatiems pavieniams turistams, keliautojams, klientams.
Kelionės išvykos užsakomaisiais reisais, grupinės kelionės, kelionės su grupe,TUI, kelionės iš Vokietijos, kelionės iš frankfurto, kelionės iš Amsterdamo, kelionės iš Švedijos, keliones is svedijos; keliones is norvegijos.
Stovyklos vaikams Lietuvoje. Stovyklos vaikams užsienyje.
Slidinėjimas Švedijoje; Are; Slidinėjimas Norvegijoje. Slidinėjimas Italijoje. Slidinėjimas Austrijoje, Slovakijoje. Apartamentų užsakymas. Individualus slidinėjimas, slidės, nuoma; apartamentai.
Mikroautobusų nuoma, trumpalaikė nuoma, ilgalaikė nuoma, mikro autobusų nuoma.