VARA, UAB - medienos gaminių gamyba ir prekybaTikslinti duomenis

 • VARA, UAB - mūsų įmonės stalių gaminių istorija prasidėjo prieš 25 metus, kai gabūs tuometiniai staliai užsispyrė gaminti nestandartinius tam laikmečiui duris ir laiptus. Prieš 19 m. buvo įkurta UAB VARA, kuri perėmė šias tradicijas ir sėkmingai plėtoja iki šių dienų.
  Verslininkų g., VYDMANTŲ K. KRETINGOS SEN. KRETINGOS R.
  164080476
  LT640804716
  51 - 100 darbuotojų
  356.35 € (2017 m. 10 mėn.)
  11415.57 € (2017 m. 10 mėn.)
  VARA, UAB - medienos gaminių gamyba ir prekyba

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 10.00 - 17.00.
  Gaminame medžio masyvo, įvairios rūšies medienos (uosio, ąžuolo, pušies ir juodalksnio), įsprūdines ir lygias vidaus duris. Įsprūdų storis, kaip ir pačių durų yra 42 mm storio. Didelė įtaka, tiek eksploatacijai, ilgaamžiškumui turi paviršių padengimas cheminėmis medžiagomis. Šiuo metu mes naudojame gerai užsirekomendavusius ir patikimus Akzo Nobel lakus, Tikkurila dažus, beicus.
  Yra didelis rankenų, stiklų pasirinkimas.
  Projektuojame, gaminame, montuojame laiptus iš įvairios medienos masyvo: uosio, ąžuolo, pušies, įvairaus dizaino, pagal individualius užsakymus.
  Grindys gaminamos iš gerai išdžiovintos medienos, kurios drėgnumas nesiekia daugiau kaip 8%. Gaminame vientisas su šakomis grindinės lentas ir be šakų įvairaus pločio grindinės lentas.
  Įmonė ruošia įvairią statybinę medieną. Klientui pageidaujant ją galime išdžiovinti iki reikiamo drėgnumo, nuobliuoti ir pristatyti į statybos aikštelę.
  Paieškos žodžiai: durys; Laiptai; turėklai; mediena; medienos apdorojimas; lauko balda; medienos džiovinimas; grindys; medinės grindys; grindų danga; pirčių apdaila; mediniai laiptai; medžio masyvo laiptai; durų gamyba; medinių durų gamyba; dailylentės; pramoninė mediena; mediena pramonei; statybinė mediena; mediena statybai;
 • Žemėlapis

  Verslininkų g., VYDMANTŲ K. KRETINGOS SEN. KRETINGOS R.
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius