1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Įmonių registravimas, perregistravimas

Rasta įmonių: 20. Rodomi rezultatai 1 - 20:

JURIDICON, UAB

Totorių g. 5-7, LT-01121, VILNIUS
JURIDICON, UAB yra nepriklausoma profesinių paslaugų įmonė su tarptautiniu akiračiu, teikianti visapusį profesionalių verslo ir teisės sprendimų spektrą savo klientams iš Lietuvos beiužsienio.JURIDICON misija yra pateikti asmenims ir verslui kvalifikuotą, kūrybingą, į rezultatus orientuotą komandą, siūlančią patikimus, kokybiškus, ypač mokesčių prasme efektyvius sprendimus už protingą kainą ir būti pagrindiniu šaltiniu bei partneriu visuose kliento verslo augimo ir plėtros aspektuose.
JURIDICON, UAB

INTER CREDIT, UAB

PD (persikėlė iš K., Nemuno g. 28-1A, LT-51422, KAUNAS
UAB INTER CREDIT - užsienio kapitalo įmonė, teikianti skolų išieškojimo (išieškojimas), administravimo, prevencijos, skolų pirkimo, nurašymo bei kitas teisines paslaugas.
INTER CREDIT, UAB

JURISCON, AUB

Konstitucijos pr. 23, LT-08105, VILNIUS
UAB Juriscon – tai kvalifikuotų specialistų komanda, teikianti aukščiausios kokybės teisines paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
JURISCON, AUB

X LAW, UAB

Kalvarijų g. 125, LT-08221, VILNIUS
Paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims. Laimingas asmuo ir sėkmingas verslas – tai saugios socialinė aplinka ir verslininko veikla, kuriose atsiskleidžia socialinės aplinkos ir teisės bei teisės ir verslo koreliaciniai ryšiai, tačiau jokiu būdu ne jų samplaika.
X LAW, UAB

PIRMAS ADMINISTRATORIŲ BIURAS, UAB

J. Galvydžio g. 5, LT-08236, VILNIUS
UAB Pirmas administratorių biuras buvo įkurta 2010 m. Pagrindinė įmonės veikla – įmonių bankroto administravimas ir jų likvidavimas, verslo konsultacijos bei teisinės paslaugos.