1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Tarptautinių organizacijų atstovybės Vilniuje

Tarptautinių organizacijų atstovybės Vilniuje.
Rasta įmonių: 7. Rodomi rezultatai 1 - 7:

EUROPOS KOMISIJOS ATSTOVYBĖ LIETUVOJE

Gedimino pr. 16, LT-01402, VILNIUS
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje atstovauja visai Europos Komisijai mūsų šalyje. Ji teikia informaciją Lietuvos visuomenei ir žiniasklaidai apie EK veiklą, pozicijas ir planus, organizuoja renginius ir įvairius projektus; informuoja Europos Komisiją apie procesus, nuomones ir įvykius mūsų šalyje; rengia ir koordinuoja EK narių ir pareigūnų vizitus Lietuvoje.

JUNGTINIŲ TAUTŲ VAIKŲ FONDO (UNICEF) LIETUVOS NACIONALINIS KOMITETAS

Bedugnės g. 7-1, LT-11235, VILNIUS
Jungtinių Tautų vaikų fondas (UNICEF) yra 1946 metais JT Generalinės Asamblėjos įkurta organizacija. UNICEF dirba 190 šalių ir teritorijų, siekdamas išgelbėti vaikų gyvybes, apginti jų teises ir padėti jiems įgyvendinti savo galimybes nuo ankstyvos vaikystės iki paauglystės. UNICEF dirba sudėtingiausiose pasaulio vietose siekdamas pagelbėti nepalankioje padėtyje atsidūrusiems vaikams: kuriame geresnį gyvenimą visiems ir kiekvienam, kur begyventų. Jungtinių Tautų vaikų fondo (UNICEF) Lietuvos nacionalinis komitetas- tai 1993 m. įsteigta UNICEF Lietuvoje atstovaujanti savarankiška asociacija, padedanti skleisti UNICEF vertybes bei įgyvendinti UNICEF misiją Lietuvoje. Siekdami pilnai užtikrinti vaikų teises, prašome visuomenės remti UNICEF pagalbą pasaulio vaikams - https://unicef.lt/paaukok-vaikams.

TARPTAUTINĖ MIGRACIJOS ORGANIZACIJA, Vilniaus biuras

A. Jakšto g. 12, LT-01105, VILNIUS
Tarptautinė migracijos organizacija (IOM), Jungtinių Tautų sistemos narė, yra lyderiaujanti tarptautinė tarpvyriausybinė organizacija, skatinanti humanišką ir tvarkingą migraciją, kuri būtų naudinga visiems, Lietuvoje veikia nuo 1998 m.