1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Statybinės, apdailos medžiagos Alytuje

Statybinėmis, apdailos medžiagomis prekiaujančios įmonės, statybinių medžiagų parduotuvės Alytuje.
Rasta įmonių: 70. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

RIDAKESTA, UAB - stogai, kaminai, skardos gaminiai, tvoros, žaliuzinės skardos tvoros Alytus, Pietų Lietuva

LT-64203, EINORŲ K. NEMUNAIČIO SEN. ALYTAUS R.
RIDAKESTA, UAB - prekyba stogų dangomis, medžiagomis. Stogų dengimas, remontas. ŽALIUZINĖS SKARDOS TVOROS, gamyba, montavimas. Skardos gaminiai, lankstiniai, nestandartiniai skardos gaminiai. Priedai stogams, sienoms. Skardinimo elementai. Lietaus vandens nutekėjimo sistemos ir kt. Metalo lankstymo darbai.
RIDAKESTA, UAB - stogai, kaminai, skardos gaminiai, tvoros, žaliuzinės skardos tvoros Alytus, Pietų Lietuva

DEIRITOS MEDIS, MB

Statybinė mediena, lentos, gegnės Alytuje

Putinų g. 82 B, LT-62186, BAKŠIŲ K. ALYTAUS SEN. ALYTAUS R.
DEIRITOS MEDIS, MB - pagrindinė veikla medienos gamyba ir prekyba. Pjauname įvairių matmenų statybinę medieną pagal kliento pageidavimą. Taip pat prekiaujame malkinėmis atraižomis ir pjuvenomis.
DEIRITOS MEDIS, MB

IRIS, UAB

Naujoji g. 50 B, LT-62381, ALYTUS Filialai
Apdailos ir statybinių prekių įmonė Iris savo veiklą pradėjo 1991 metais, nuolat besiplėsdama, burdama profesionalų komandą, rinkoje užsitarnavo patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Vienas iš pagrindinių tikslų - pateikti rinkai aukštos kokybės apdailos medžiagas ir vonios įrangą. Ilgalaikis bendradarbiavimas su gerai žinomais Europos gamintojais ir sąžiningu darbu pelnytas patikimo partnerio vardas suteikia klientams galimybę įsigyti apdailos ir statybines medžiagas bei vonios įrangą konkurencinga kaina.
IRIS, UAB

ALYTAUS KERAMIKA, AB

LT-62193, GEISTARŲ K. MIROSLAVO SEN. ALYTAUS R.
Uždaroji akcinė bendrovė Alytaus keramika – vienintelė plytų gamykla Pietų Lietuvoje, gaminanti keramines plytas, savo veiklą grindžia kokybiškų paslaugų teikimu, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

SGB SYSTEMS, UAB

Stoties g. 39 D, LT-62431, ALYTUS
UAB SGB SYSTEMS įkurta 2012 metais. Pagrindinė įmonės veikla – stiklinių turėklų, pertvarų, stogelių bei kitų gaminių projektavimas ir gamyba.
SGB SYSTEMS, UAB
  • 1
  • 2