SIVITA, UAB - valymo paslaugos visoje LietuvojeTikslinti duomenis

 • Sivita, UAB - valymo, pastatų administravimo ir aplinkos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė. Aplinkotvarka, valymo darbai, plovimo darbai, higieninių piemonių tiekimas.
  Birutės g. 25-36, LT-91204, KLAIPĖDA
  302538335
  LT100005583711
  2010-08-19
  51 - 100 darbuotojų
  194.28 € (2017 m. 10 mėn.)
  4573.62 € (2017 m. 10 mėn.)
  SIVITA, UAB - valymo paslaugos visoje Lietuvoje

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 8.00 - 19.00; VI-VII: pagal susitarimą.
  Patalpų valymo darbai. Kasdienis periodinis, reguliarus biuro ir verslo centrų valymas. Individualių namų, butų, daugiabučių profesionalų valymą ir priežiūrą. Prekybos centrų, didelių plotų valymą ir priežiūrą. Valymo darbai po remonto ir statybos darbų. Prekybos centrų kasdieninis periodinis valymas. Administracinių patalpų valymas. Gamybinių cechų, sandėlių, gamybinių patalpų ir įrenginių valymas. Kavinių, naktinių klubų, parduotuvių valymas.
  Valymo paslaugos Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, visoje Lietuvoje.
  Vejos ir žolės priežiūra. Vejos pjovimas. Žolės pjovimas. Vejos priežiūra, žolės šienavimas.
  Gerbūvio darbai ir lauko teritorijos priežiūra.
  Kasdienis, periodinis, vienkartinis lauko teritorijos tvarkymas. Želdinių priežiūra. Krūmų ir medžių genėjimas. Krūmų ir medžių ir augalų sodinimas ir formavimas. Gyvatvorės karpymas ir formavimas. Augalų laistymas tręšimas, priežiūra. Aplinkos apželdinimas. Gėlynų ir alpinariumų formavimas ir priežiūra.
  Nekilnojamojo turto valdymas. Eksploatacinių einamųjų darbų organizavimas ir atlikimas. Nekilnojamojo turto objekto ūkio valdymas – techninė priežiūra.
  Higieninių priemonių tiekimas.
  Paieškos žodžiai: Pastato konstrukcijų priežiūra; Vėdinimo, vėsinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra; Vandentiekio ir nuotėkų sistemų priežiūra; Šildymo sistemų priežiūra; Priešgaisrinių sistemų priežiūra; Dujų katilinių priežiūra; Liftų, keltuvų, eskalatorių, travelatorių ir kt. įrengimų priežiūra.
  Paieškos žodžiai: Valymas; plovimas; minkštų baldų valymas; langų valymas; periodinis valymas; teritorijos priežiūra; kilimų valymas; sniego kasimas; trinkelių šveitimas; kasdienis valymas; valymo paslauga; postatybinis valymas; higieninių priemonių tiekimas.
 • Žemėlapis

  Birutės g. 25-36, LT-91204, KLAIPĖDA
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius