1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Saugos tarnybos Kaune

Saugos tarnybos, apsaugos paslaugas teikiančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 36. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

SAUGVA, UAB

Draugystės g. 10, LT-51261, KAUNAS
Saugos tarnyba, pastatų teritorijų apsauga.

KURTINA, UAB

Kovo 11-osios g. 22, LT-51349, KAUNAS

LIKURGAS, UAB

Sukilėlių pr. 20 / Algirdo g. 77, LT-50157, KAUNAS
Apsaugos paslaugas teikiame nuo 1998 metų.Per visus veiklos metus sukūrėme efektyvią, sugebančią prisiderinti prie Jūsų poreikių, apsaugos sistemą.
LIKURGAS, UAB

BVS INFO, UAB

Statybininkų g. 7, LT-50118, KAUNAS
Turto apsauga - apsauga bei konsultacijos kilnojamojo ir nekilnojamojo turto apsaugos klausimais. Asmenų apsauga. Paslauga teikiama visoje Lietuvos teritorijoje. Bendradarbiaudami su partneriais Latvijoje, Estijoje ir Kaliningrado srityje, asmens apsauga galime pasirūpinti ir šiose šalyse. Vykdome kliento saugumo užtikrinimą verslo sandėrių metu. Objektų apsauga. Masinių renginių apsauga.

APSAUGOS LEGIONAS, UAB

9-ojo Forto g. 60, LT-48101, KAUNAS
Kompanijos pagrindinės veiklos kryptys – įvairių juridinių objektų, vidaus teritorijų ir statomų objektų kompleksinė apsauga, konsultacijos visais saugos klausimais, įvairiapusė fizinė turto ir asmens apsauga, svarbių krovinių palyda, patruliavimas, įvairių renginių apsauga, inkasacija t.y., siūlome Jums viską, ko reikia Jūsų, Jūsų turto bei verslo saugumui užtikrinti.

TIGRO ŠUOLIS, UAB

Jonavos g. 254, LT-44132, KAUNAS
UAB Tigro šuolis jau 19 metų savo klientams teikia kokybiškas patalpų ir teritorijų apsaugos paslaugas visoje Lietuvoje.
TIGRO ŠUOLIS, UAB

INGEBORGAS, UAB

Universiteto g. 3, LT-53361, AKADEMIJOS MSTL. AKADEMIJOS SEN. KAUNO R.

VIDIKSA, IĮ

Vydūno al. 104, LT-54230, VILKIJA VILKIJOS SEN. KAUNO R.

EKSARAS SECURITY, UAB

PD 45, Europos pr. 48, LT-46366, KAUNAS
UAB Eksaras Security sėkmingai vykdo veiklą, teikdama saugos paslaugas. Organizuodama turto bei asmens apsaugą mieste, vykdydama nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, Eksaras Security ypatingą dėmesį ir akcentą skiria turto bei asmens apsaugai.
EKSARAS SECURITY, UAB

SIGUNDĖ, UAB - saugos tarnyba, asmens apsauga, fizinių objektų apsauga Vilnius

Perkūnkiemio g. 8-4, LT-12113, VILNIUS
ALFA SAUGOS TARNYBA - apsaugos bendrovė, teikianti išskirtinės kokybės paslaugas. Įmonės komanda sudaryta iš savo srities profesionalų, kurie šio darbo patirtį įgijo įvairiose saugos tarnybose arba veikdami individualiai. ALFA SAUGOS TARNYBA savo veiklą vykdo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose, taip pat numato plėtrą ir į kitus Lietuvos regionus.
SIGUNDĖ, UAB - saugos tarnyba, asmens apsauga, fizinių objektų apsauga Vilnius

VIP CONTROL, UAB

V. Krėvės pr. 75-19, LT-50356, KAUNAS
Esame licenzijuota saugos tarnyba VIP Control, kurios pagrindinė veikla yra teisinė, asmens ir turto ginkluota apsauga.
VIP CONTROL, UAB

TAKTIKOS, UAB

Medekšinės g. 23-1, LT-47308, KAUNAS
UAB Taktikos – tai tyrėjų, analitikų, derybininkų ir verslo profesionalų komanda teikianti kvalifikuotas konsultacijų, tyrimų, atstovavimo paslaugas tiek verslui, tiek privatiems klientams. Konsultuojame verslo, turto, asmens saugumo klausimais, padedame derybose, atstovaujame sprendžiant konfliktus, dirbame su sukčiavimo prevencija, tiriame neteisėtos veikos atvejus.
TAKTIKOS, UAB
  • 1