1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Šaudyklos, tirai Vilniuje

Šaudyklos, tirai Vilniuje.
Rasta įmonių: 13. Rodomi rezultatai 1 - 13:

STRĖLĖ, VšĮ

Liepsnos g. 3, VILNIUS
VšĮ Strėlė.Įmonė savo veiklą – prekybą šaudymo ir laisvalaikio inventoriumi, pramogų organizavimą ir šaudymo iš lanko treniruotes vykdo savo uždarų patalpų šaudykloje Vilniuje. Periodiškai organizuojame lankininkų varžybas, šaudymo ir kitas pramogas išvažiuojamuose privačiuose bei masiniuose renginiuose bei savo šaudyklose.
STRĖLĖ, VšĮ

STENDINIO ŠAUDYMO CENTRAS, VšĮ

Švenčionių g. 6, LT-11350, VILNIUS
Pirmoji šaudymo į skriejančius taikinius akademija Baltijos šalyse. Asmeninės sportinio ir medžioklinio šaudymo pamokos.
STENDINIO ŠAUDYMO CENTRAS, VšĮ

Viešoji įstaiga ŠŪVIO AKADEMIJA

S. Žukausko g. 35-20, LT-09129, VILNIUS Filialai
Susikūrė kaip praktinio šaudymo entuziastus vienijanti organizacija, kurios pagrindinis tikslas praktinio šaudymo tobulinimas bei propagavimas Lietuvoje.

ŠAUDYMO CENTRAS, UAB

Pramonės g. 97, LT-11115, VILNIUS
UAB Šaudymo centras yra didžiausias uždarų patalpų šaudymo kompleksas Baltijos šalyse, kuriame po vienu stogu įrengtos trys atskiros, modernios šaudyklos, skirtos šaudyti 25 m., 50 m. ir 100 m. atstumais. Centre yra ir ginklų parduotuvė, ginklų saugyklos skirtos šaudyklų veiklai bei nuomai.
ŠAUDYMO CENTRAS, UAB

GSKA, Šaudymo sporto klubas, VšĮ

Rygos g. 37-13, LT-05220, VILNIUS
Šaudymo sporto klubas, šiuolaikinis tiras, šaudymo apmokymai, sportinių bei kovinių ginklų nuoma, renginių organizavimas.
GSKA, Šaudymo sporto klubas, VšĮ

KITA TAKTIKA, MB

LT-05112, VILNIUS
KITA TAKTIKA, MB - interaktyvūs tirai Vilniuje. Mūsų tiruose galite įdomiai atšvęsti gimtadienius, vaikų gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius.