1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Sanatorijos, poilsio namai, sveikatingumo, reabilitacijos centrai Vilniuje

Sanatorijos, poilsio namai, sveikatingumo, reabilitacijos centrai Vilniuje.
Rasta įmonių: 60. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

PROVANSO KVAPAI, UAB LA CURE D.S.P - eteriniai aliejai, kosmetika moterims, kosmetika vyrams, priemonės plaukų priežiūrai, namų aksesuarai prekyba Senamiestyje, Vilniuje

Didžioji g. 33 / Arklių g. 2, (Radisson Blu Royal Astorija Hotel), LT-01128, VILNIUS Filialai
Gamta visada buvo dalis Provanso Kvapų SPA, kur ištirpsta laikas, o aukščiausios kokybės organiniai aliejai priverčia Jus pasijausti taip, lyg būtumėte vienintelis žmogus žemėje. Ženkite žingsnį į Provanso Kvapų pasaulį, kur masažo ir kūno šveitimo procedūros yra gyvenimo būdas, jungiantis tradicijas, religiją ir pagarbą gamtai. Provanso Kvapų SPA iš kitų SPA išsiskiria palankumu, malone, grakštumu ir begaliniu dėmesiu žmogui.
PROVANSO KVAPAI, UAB LA CURE D.S.P -  eteriniai aliejai, kosmetika moterims, kosmetika vyrams, priemonės plaukų priežiūrai, namų aksesuarai prekyba Senamiestyje, Vilniuje

VILNIAUS SIGMOS POILSINĖS, UAB

Ežerų g. 49, LT-33166, KIRNEILĖS K. LUOKESOS SEN. MOLĖTŲ R.
Poilsio bazė Rūta, įsikūrusi ant vaizdingojo Bebrusų ežero kranto miško apsuptyje, veikia visus metus. Tai puiki vieta tiek poilsiui vasarą, tiek Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimui, kur Jūsų laukia jauki aplinka bei įvairios pramogos.
VILNIAUS SIGMOS POILSINĖS, UAB

VIZBA, UAB

Atžalyno g. 18, LT-14159, GINEITIŠKIŲ K. ZUJŪNŲ SEN. VILNIAUS R.
BEBRUSAI, poilsio namai. Maloniai kviečiame pailsėti prie Bebrusų ežero, Molėtų rajone. Ant ežero kranto, nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrę poilsio namai Bebrusai padės Jums atitrūkti nuo kasdienybės ir pasisemti jėgų.

SPA VILNIUS DRUSKININKAI, UAB RAMINORA

K. Dineikos g. 1, LT-66165, DRUSKININKAI Filialai
SPA VILNIUS – tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis programomis, 4 žvaigždučių viešbučiu, SPA baru su specialiu SPA meniu, restoranu, laisvalaikio centru su kėgliais, smiginiu ir kavine, žiemos sodu bei dideliu konferencijų centru. Ir visa tai – po vienu stogu.

SVEIKATOS SALA, UAB

Rugių g. 9, LT-13268, SKAIDIŠKIŲ K. NEMĖŽIO SEN. VILNIAUS R.
Sveikatingumo centras. 2000 metais Sveikatos sala, vadovaujama profesoriaus Valieriaus Jasiūno, atvėrė duris turėdama vos tris darbuotojus, specialistus kineziterapeutus. Jau tada jie turėjo aiškią misiją – padėti žmogui gyventi be nugaros skausmo.
SVEIKATOS SALA, UAB

LIEKNĖJIMO IR SVEIKATINGUMO CENTRAS, VšĮ

Jurgio Matulaičio a. 11-54, LT-05111, VILNIUS
Lieknėjimo ir sveikatingumo centras po savo stogu subūrė skirtingų sričių specialistus, kurių tikslas padėti Jums sveikai sulieknėti, sustiprinti sveikatą ir gerai jaustis.
LIEKNĖJIMO IR SVEIKATINGUMO CENTRAS, VšĮ
  • 1