1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

REOLA, UAB - įrankių galandinimas, baldų pramonės įrengimai ir staklės Kaune Tikslinti duomenis

REOLA, UAB - įrankių galandinimas, baldų pramonės įrengimai ir staklės  Kaune

REOLA, UAB - įrankių galandinimas, baldų pramonės įrengimai ir staklės Kaune

UAB REOLA - medienos (medžio) apdirbimo ir baldų pramonės įrankių galandinimas (galandimas): įvairūs pjūklai, grąžtai, peiliai, frezos. Baldų pramonės įrengimai ir staklės. Gamyba, prekyba.
Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, KAUNAS
259856210
LT598562113
iki 10 darbuotojų
625.50 € (2020 m. 03 mėn.)
1396.94 € (2020 m. 03 mėn.)
REOLA, UAB - įrankių galandinimas, baldų pramonės įrengimai ir staklės  Kaune

Įmonės pasiūlymai

  • ĮRANKIŲ GALANDINIMAS

    ĮRANKIŲ GALANDINIMAS

    Gebame išaštrinti (pagaląsti) net ir pačius sudėtingiausius pjovimo įrankius, naudojamus baldų, medienos, metalo ir maisto pramonėje.

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
Baldų pramonės įrankių galandinimas.
Baldų pramonės įrengimai ir staklės. Gamyba, prekyba.
Mūsų įmonė užsiima technologinės įrangos gamyba baldų produkcijos ir medžio pramonei.
Teikiame technologinės įrangos modernizavimo, remonto bei konsultacines paslaugas. Atliekame medienos apdirbimo įrankių remontą ir galandimą (aštrinimą). Projektuojame bei konstruojame įrangą, skirtą technologiniams tikslams.
Medienos (medžio) apdirbimo ir baldų pramonės įrankių galandinimas (galandimas): įvairūs pjūklai, grąžtai, peiliai, frezos. Mūsų aukštos techninės kvalifikacijos personalas geba išaštrinti (pagaląsti) net ir pačius sudėtingiausius pjovimo įrankius, naudojamus baldų, medienos, metalo ir maisto pramonėje.Galandinimui (aštrinimui) skirti įrankiai iš klientų paimami ir pristatomi atgal pagaląsti (išaštrinti) mūsų įmonės transportu.
Įrangos remontas. Atliekame technologinių įrengimų remonto ir priežiūros paslaugas: staklių bei įrangos einamas ir kapitalinis remontas: periodinis staklių techninis aptarnavimas, įrengių automatizavimas ir modernizavimas, hidraulinių bei suspausto oro sistemų projektavimas ir remontas, technologinės įrangos atsarginių dalių tiekimas.