REOLA, UAB - įrankių galandinimas, baldų pramonės įrengimai ir staklėsTikslinti duomenis

 • UAB REOLA - medienos (medžio) apdirbimo ir baldų pramonės įrankių galandinimas (galandimas): įvairūs pjūklai, grąžtai, peiliai, frezos. Baldų pramonės įrengimai ir staklės. Gamyba, prekyba.
  Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, KAUNAS
  259856210
  LT598562113
  iki 10 darbuotojų
  427.10 € (2017 m. 10 mėn.)
  1722.59 € (2017 m. 10 mėn.)
  REOLA, UAB - įrankių galandinimas, baldų pramonės įrengimai ir staklės

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
  Baldų pramonės įrankių galandinimas.
  Baldų pramonės įrengimai ir staklės. Gamyba, prekyba.
  Mūsų įmonė užsiima technologinės įrangos gamyba baldų produkcijos ir medžio pramonei.
  Teikiame technologinės įrangos modernizavimo, remonto bei konsultacines paslaugas. Atliekame medienos apdirbimo įrankių remontą ir galandimą (aštrinimą). Projektuojame bei konstruojame įrangą, skirtą technologiniams tikslams.
  Medienos (medžio) apdirbimo ir baldų pramonės įrankių galandinimas (galandimas): įvairūs pjūklai, grąžtai, peiliai, frezos. Mūsų aukštos techninės kvalifikacijos personalas geba išaštrinti (pagaląsti) net ir pačius sudėtingiausius pjovimo įrankius, naudojamus baldų, medienos, metalo ir maisto pramonėje.Galandinimui (aštrinimui) skirti įrankiai iš klientų paimami ir pristatomi atgal pagaląsti (išaštrinti) mūsų įmonės transportu.
  Įrangos remontas. Atliekame technologinių įrengimų remonto ir priežiūros paslaugas: staklių bei įrangos einamas ir kapitalinis remontas: periodinis staklių techninis aptarnavimas, įrengių automatizavimas ir modernizavimas, hidraulinių bei suspausto oro sistemų projektavimas ir remontas, technologinės įrangos atsarginių dalių tiekimas.
 • Žemėlapis

  Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, KAUNAS
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius