1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

PROCO, prekybos salonas, UAB SOLANDRA Tikslinti duomenis

PROCO, prekybos salonas, UAB SOLANDRA

PROCO, prekybos salonas, UAB SOLANDRA

PROCO daugiau nei dešimt metų padeda grožio profesionalams pasiekti geriausių rezultatų savo srityje. Lietuvoje atstovaujame kokybiškus prekinius ženklus iš Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos. Rengiame seminarus, produktų pristatymus, visada noriai konsultuojame ir suteikiame visą informaciją apie produktą arba procedūrą. E-parduotuve, El- prekyba. www.proco.lt
Savanorių pr. 277, LT-50128, KAUNAS
300114793
LT100001881510
11 - 20 darbuotojų
876.46 € (2021 m. 03 mėn.)
3091.35 € (2021 m. 03 mėn.)
PROCO, prekybos salonas, UAB SOLANDRA

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 18.00.
Didmeninė bei mažmeninė prekyba italų kompanijos MUSTER & DIKSON produkcija: kosmetika BENEXERE individualiam ir profesionaliam naudojimui; kirpyklų, masažinių bei kosmetologinių kabinetų įranga, baldai grožio centrams. Daugiau info: http://www.proco.lt (įranga, prekės), kontaktai: info@proco.lt
Lietuvoje atstovaujame kokybiškus prekinius ženklus iš Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos. Rengiame seminarus, produktų pristatymus, visada noriai konsultuojame ir suteikiame visą informaciją apie produktą arba procedūrą.
Siūlomos profesionalios priemonės, plaukų, veido ir kūno, depiliacijos procedūroms, dekoratyvinė kosmetika grožio profesionalams, įranga ir baldai grožio salonams, kosmetologo kabinetams, sveikatai.
Apie bendradarbiavimą su PROCO.
- konkurencinga kaina. Pas mus įsigysite aukštos kokybės produktus patrauklia kaina. Ištikimiems klientams turime specialių pasiūlymų; taikome nuolaidas perkant didesnį kiekį.
- itin aukštos kokybės produktai. Prekiaujame tik žinomų gamintojų produktais iš kurių tikrai išsirinksite tenkinančius Jūsų klientų poreikius.
- seminarai, mokymai. Dažnai vedame seminarus ir mokymus įvairiomis temomis. Darome produktų pristatymus su praktine dalimi, kad įsitikintumėte produktų veiksmingumu. Visada išbandome produktus, taigi, galime nuoširdžiai patarti.Visada suteikiame procedūrų protokolus. Perkant brangesnį aparatą apmokomejuo dirbti.
- specialios sąlygos. Konsignacija, mokėjimai už brangius aparatus dalimis, reklaminė medžiaga: stendai, plakatai, skrajutės...  Ar rasite lankstesnę įmonę?