1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

POILSIS VIŠTYTYJE, P. Arbatauskienės sodybaTikslinti duomenis

POILSIS VIŠTYTYJE, P. Arbatauskienės sodyba
 • POILSIS VIŠTYTYJE, P. Arbatauskienės sodyba - sodyba pokyliams, vestuvėms. Puikios 20 vietų, 30 vietų ir 70 vietų pokylių salės. Pasivažinėjimas karieta. Jodinėjimas žirgais.
  LT-70346, VIŠTYTIS VIŠTYČIO SEN. VILKAVIŠKIO R.
  36604110088
  POILSIS VIŠTYTYJE, P. Arbatauskienės sodyba

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Norintiems pailsėti ir turiningai praleisti laiką - Jūsų laukia erdvi kaimiško tipo sodyba su etnografiniais elementais. Sodyboje pastatyti 8 rąstiniai namai, turintys modernią vidaus įrangą ir visus patogumus. Tai ideali vieta mėgstantiems ramų bei aktyvų poilsį. Mėgstantiems šurmulį ir pramogas - paruošta puikios 20 vietų, 30 vietų ir 70 vietų pokylių salės.
  Kaimo turizmo paslaugos. Kaimo turizmas, apgyvendinimas, kambarių nuoma. Seminarų, konferencijų, vestuvių ir kitų švenčių organizavimas.
  Pirtis (sauna), kubilas (Japoniška pirtis).
  Pokylių salės nuoma. Salėje yra kondicionierius, pakyla muzikantams, TV, DVD, garso stiprinimo aparatūra. Organizuojamos konferencijos.
  Visais metų laikais galite pasimėgauti karštuose kubiluose ir lauko džakuzi. Taip pat Jūsų laukia naujai įrengtas šildomas baseinas su vandens čiuožykla, 16 vietų pramoginis laivas, kateriai, vandens slidės, pasivažinėjimas kvadrociklais, brička, unikalia karieta, jodinėjimas sportiniais žirgais.
  Mėgstantys sportą, jėgas galės išbandyti krepšinio aikštelėje arba pailsėti sporto klubo treniruoklių salėje.
 • Žemėlapis

  LT-70346, VIŠTYTIS VIŠTYČIO SEN. VILKAVIŠKIO R.