1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Šviežia mėsa

Rasta įmonių: 44. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

NEMATEKAS, ŽŪB

Rusonių g. 17 A, DOVAINONIŲ K. RUMŠIŠKIŲ SEN. KAIŠIADORIŲ R. Filialai
Mėsos perdirbimas. Kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminiai. Nematekas kasdien paruošia daugiau kaip 80 tonų mėsos gaminių ir toliau siekia augimo taikant aukščiausius kokybės standartus. Jaunatviška energija, maksimalizmas ir valia leido tapti solidžia, ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio rinkos pripažinta įmone.
NEMATEKAS, ŽŪB

AGARAS, UAB

Agaro g. 5, LT-41385, BALANDIŠKIŲ K. PABIRŽĖS SEN. BIRŽŲ R. Filialai
AGARAS, UAB - didmeninė prekyba skerdiena ir išpjaustyta mėsa. Skerdykla. Gyvulių supirkimas ir transportavimas. Didmeninė prekyba neišdirbta galvijų oda. Jautiena, kiauliena, subproduktai.
AGARAS, UAB

RIAMONA, UAB

LT-64353, VEREBIEJŲ K. SIMNO SEN. ALYTAUS R.
RIAMONA, UAB pradėjo savo veiklą 1994 m. Verebiejų kaime, Alytaus rajone. Įmonės veikla - mėsos gaminių gamyba, paruošimas, realizavimas.
RIAMONA, UAB

RHM MĖSINĖ, IĮ

Meistrų g. 26, PANEVĖŽYS
RHM mėsinė. Autoparduotuvė. Prekyba šviežia mėsa ir jos gaminiais pristatant autofurgonu į gyvenvietės ir kaimus.

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB

Pramonės g. 4, LT-28216, UTENA
UTENOS MĖSA – viena didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje. UTENOS MĖSA, UAB priklauso įmonių grupei BIOVELA Group.
BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB

LINKUVOS MĖSA, UAB

Valakų g. 7, LT-83445, LINKUVA LINKUVOS SEN. PAKRUOJO R. Filialai
LINKUVOS MĖSA, UAB - mėsos perdirbimas. Kiaulienos, jautienos, paukštienos mėsa. Gamyba, didmeninė, mažmeninė prekyba. Karšto, šalto rūkymo mėsos (kiaulienos, jautienos) gaminiai. Gamyba, didmeninė, mažmeninė prekyba. Rūkytos dešrelės, dešros, kumpiai, vyniotiniai. Gamyba, didmeninė, mažmeninė prekyba.
LINKUVOS MĖSA, UAB

ČEVAITA, UAB

Pušyno g. 56, NAUJAMIESČIO K. NAUJAMIESČIO SEN. PANEVĖŽIO R.
Karvių, jaučių ir telyčių supirkimas, skerdenos pardavimas, gyvulių skerdimo paslaugos, gyvų galvijų pervežimas.

BŪGINIŲ GAUSA, UAB

Būginių g. 3, LT-41195, BŪGINIŲ K. PAROVĖJOS SEN. BIRŽŲ R.
Mėsos gaminiai. Gamyba ir prekyba.

DVARO MĖSA, UAB

Olakalnio g. 25 A, LT-64234, BENDRIŲ K. MIROSLAVO SEN. ALYTAUS R.
Savo veiklą įmonė pradėjo 2016 metų pabaigoje. Įmonės veikla - mėsos gaminių gamyba, paruošimas ir realizavimas. UAB DVARO MĖSA gamina ir klientams siūlo tik aukščiausios kokybės gaminius, kurie atitinka ES keliamus standartus ir reikalavimus.
DVARO MĖSA, UAB

ALEVISTA, UAB

LT-53185, PILIUONOS K. TAURAKIEMIO SEN. KAUNO R.
UAB Alevista veiklą pradėjo 2004 metais, kaip rūkytų paukštienos gaminių įmonė. Palaipsniui įmonė plėtėsi, įsirengė naują šiuolaikišką gamybos cechą, plėtėsi gamybos kryptys. Įrengta paukštienos išpjaustimo linija, kalibravimo ir staigaus indvidualaus užšaldymo linijos, pradėtos gaminti dešros ir vyniotiniai, gamyboje pradėtą naudoti kiaulieną ir kaklakutieną, visa tai suteikė galimybę užimti tvirtas rinkos pozicijas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
ALEVISTA, UAB

GURMANO ŠYPSNYS, UAB

Ulonų g. 5, LT-08240, VILNIUS
UA Gurmano šypsnys - lietuviška visada šviežia mėsa: kiauliena, jautiena, veršiena, aviena, triušiena, kalakutiena ir vištiena! Šviežios mėsos pusgaminiai.
GURMANO ŠYPSNYS, UAB

ROKIŠKIO MĖSINĖ, UAB

Ąžuolų g. 21, LT-42135, ROKIŠKIS ROKIŠKIO MIESTO SEN. ROKIŠKIO R.
ROKIŠKIO MĖSINĖ puoselėja lietuviško paveldo tradicijas. Tai vienintelė mėsos perdirbimo įmonė Rokiškio rajone, Lietuvos šiaurės rytuose, savo ištakas siejanti su pirmąja šiame rajone skerdykla, kuri buvo įkurta 1923 m. šalia Rokiškio dvaro. Šiandien iš šio dvaro į įmonę galima patekti nuostabia Ąžuolų alėja, kuri nuo senų laikų buvo laikoma Pirklių keliu.
  • 1