1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

MASTERS LT, IĮ - elektros montavimas, šaldymo ir kondicionavimo sistemosTikslinti duomenis

 • MASTERS LT, IĮ - elektros darbai. Elektriko konsultacijos. Remontuoja, instaliuoja, montuoja: šaldymo ir kondicionavimo sistemas; virtuvės ir maisto gamybinę įrangą; elektros instaliacijas ir automatikos įrangą.
  Parko g. 12, LT-36221, ŠILAGALIO K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.
  168949680
  LT689496811

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-VI; VII: 00.00 - 24.00 (visą parą).
  Elektros darbai. Elektriko konsultacijos.
  Remontuoja (remontas), instaliuoja (instaliavimas), montuoja (montavimas): šaldymo ir kondicionavimo sistemas (buitiniai, ofisų, pramoniniai ir automobiliniai kondicionieriai; pramoniniai ir buitiniai šaldytuvai; pieno šaldytuvai; čileriai; šaldymo kameros; refrižeratoriai; kompresoriai, šilumokaičiaiir kt.); virtuvės ir maisto gamybinę įrangą (kavos aparatai; ledų generatoriai; indaplovės; mėsmalės; maišyklės; elektrinės viryklės; konvekciniai pečiai ir kt).
  Remontuoja (remontas), instaliuoja (instaliavimas), montuoja (montavimas): elektros instaliacijas ir automatikos įrangą (vidaus ir lauko instaliacija, apšvietimas; valdymo pultai; elektros skydai.ir kt.), ventiliacijas ir ventiliacines sistemas (rekuperatorinės ir paprastos oro cirkuliacijos sistemos). Dirba pagal iškvietimus - kiekvieną metų diena ir bet kuriuo paros metu atvyksta į vietą.
  Skalbimo mašinų remontas (buitines ir pramonines). Dirba pagal iškvietimus - kiekvieną metų diena ir bet kuriuo paros metu atvyksta į vietą.
  Kondicionieriai. Kondicionierių remontas, montavimas. Kondicionavimas.
  Šaldymo įranga. Šaldymo įrangos remontas, montavimas. Čileriai. Skysčio atšaldytojai. Vandens atšaldytojai. Drėgmės surinkėjai.
  Automobiliniai kondicionieriai. Autokondicionierių remontas. Automobilinių kondicionierių remontas. Autošaldytuvų remontas. Automobilinių šaldytuvų remontas. Refrižeratoriai, refrižeratorių remontas.
  Šaldymo agregatai. Šaldymo kameros ir jų montavimas. Kompresoriai. Kompresorių remontas. Pieno šaldytuvų remontas. Šaldytuvų remontas, prekyba. Šaldiklių remontas. Vitrinų remontas. Šaldymo vitrinų remontas. Šaldymo baldai. Šaldymo baldų remontas. Šilumokaičių montavimas, remontas.
  Virtuvės technologinė įranga, remontas. Maisto gamybinė įranga, remontas. Restoranų įranga, remontas. Kavinių įranga, remontas. Barų įranga, remontas.Valgyklų įranga, remontas.
  Kavos aparatai. Kavos aparatų remontas. Ledų generatoriai ir jų remontas. Mėsmalės. Mėsmalių remontas. Konvekcinės krosnys. Konvekciniai pečiai. Elektrinės viryklės. Kaitvietės. Tenai. Kaitinimo elementai. Remontas. Maišyklės, remontas. Mikseriai, remontas. Tešlos maišyklės, remontas.
  Buitinės įrangos remontas. Indaplovės ir jų remontas; griliai ir jų remontas. Gartraukiai ir jų remontas. Fritiūrinės ir jų remontas. Vandens minkštintuvai. Daržovių pjaustyklės ir jų remontas. Skalbimo mašinų remontas.
  Elektra. Elektros instaliavimas. Elektros instaliacija. Elektros įranga. Elektros įrangos remontas. Valdymo pultai. Elektros prietaisų remontas. Elektros valdymo pultai. Elektros įvadai. Elektros montavimas. Elektros instaliavimas. Elektros skydai. Valdikliai. Dažnio keitiklių montavimas. Elektros varikliai, remontas. Magnetiniai paleidėjai. Apšvietimas. Lauko apšvietimas. Ventiliacijos montavimas, remontas; rekuperatorių montavimas.
 • Žemėlapis

  Parko g. 12, LT-36221, ŠILAGALIO K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija