1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Madų salonai, modelių agentūros Vilniuje

Madų salonai, modelių agentūros Vilniuje.
Rasta įmonių: 27. Rodomi rezultatai 1 - 27:

GINTARINIAI MODELIAI, UAB

Švitrigailos g. 8-207, LT-03223, VILNIUS
AMBER MODELS yra modelių agentūra, įkurta Lietuvoje 2003 metais ir nuo tada atstovaujanti pasaulyje žinomą modelių agentūrą METROPOLITAN. 2009 m. „Amber Models“ tapo prestižinės tarptautinės modelių agentūros „Major Model Management“ atstove Lietuvoje.
GINTARINIAI MODELIAI, UAB

MAŽASIS MODELIS, UAB

Konstitucijos pr. 25-216, LT-08105, VILNIUS
Mažasis modelis - tai yra papildomo mokymo centras, kuriame mokome madų demonstravimo, sceninio judesio, taisyklingos laikysenos, aktorinio meistriškumo
MAŽASIS MODELIS, UAB

UNDRESA, UAB

Architektų g. 184-7, LT-04206, VILNIUS
Įkūrėjos ir dizainerės Anos Savickos vizija – sukurti prekės ženklą, kuris niekada neprarastų savo aktualumo, nesvarbu, ar tai būtų puošnus vakarėlis, elegantiškos vestuvės ar tiesiog darbas.

PODIUMAS, VšĮ

Rugių g. 14-6, LT-08419, VILNIUS
Galime drąsiai teigti jog nors nesame vienintelė, bet esame stipriausia ir profesionaliausia modelių mokykla visoje Lietuvoje. Mus galite rasti Vilniuje.

KUKLA, UAB

Didžioji g. 28, LT-01128, VILNIUS
KUKLA BEAUTY BOX – Vilniaus miesto širdyje veikiantys įvaizdžio namai. Stilisto Kęsto Rimdžiaus vadovaujamoje grožio ir stiliaus erdvėje atliekamos įvaizdžio formavimo ir grožio paslaugos.

ADRIKA, UAB

Fabijoniškių g. 2, LT-07109, VILNIUS
Prekinis ženklas Adrika buvo sukurtas 2014 metais. Esu Mariana Višnevskaja Jankovičienė, 2014 metais sukūriau prekinį ženklą ADRIKA. 2015 metais tai tapo mūsų šeimos verslu. Labai tuo džiaugiuosi, nes kurdami kartu galime pasiekti geresnių rezultatų.
ADRIKA, UAB

ĮVAIZDŽIŲ GRUPĖ, UAB

Švitrigailos g. 11 C, LT-03228, VILNIUS
Modelių agentūra „IMAGE GROUP“ įkurta 1998 metais. Agentūros steigėjos – trys žinomi Lietuvos modeliai: Renata Mikailionytė, Julija Maslinskaja- Ulvydienė ir Meda Jonaitytė.„IMAGE GROUP“ bendradarbiauja su modelių agentūromis įvairiose pasaulio šalyse – Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, JAV, Japonijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Australijoje, Vokietijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Tailande, Taivanyje.
ĮVAIZDŽIŲ GRUPĖ, UAB