1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Degustacija

Rezultatų atranka ir rūšiavimas

Rasta įmonių: 19. Rodomi rezultatai 1 - 19:

Tatulos vingiai - Raubonių sodyba

Sigitos Kvedarauskienės įmonė - Raubonių sodyba, Tatulos vingiai - sodybos nuoma šventėms, poilsis, kubilas, pirtis, maisto užsakymas, degustacija Pasvalio r.

Vyno kodas XII - vyno degustacija, didelis vynų pasirinkimas Šiauliuose, MB AYDA IR LINAS

Tilžės g. 134, LT-76350, ŠIAULIAI
Vyno kodas XII - nauja vieta Šiaulių mieste, kuri gali ne tik sušildyti, bet ir nustebinti: vyksta vyno degustacijos, platus vyno pasirinkimas, gardūs užkandžiai, kava išsinešimui.
Vyno kodas XII - vyno degustacija, didelis vynų pasirinkimas Šiauliuose, MB AYDA IR LINAS

SMUKLĖ KRYŽKELĖ

Zosės Kalnikienės įmonė
P. Višinskio g. 18, LT-80223, KURTUVĖNŲ MSTL. BUBIŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
Smuklėje (kavinėje) KRYŽKELĖ Šiaulių rajone galima skaniai pavalgyti. Siūlomi lietuviški, Kurtuvėnų regiono nacionaliniai patiekalai (pagal senovės receptą kepamas kumpis). Salės nuoma konferencijoms, seminarams (40 - 50 žmonių).
Zosės Kalnikienės įmonė

The Mood

KOMERCIJA VERSLUI, UAB
Savanorių pr. 196-65, LT-50186, KAUNAS
Mes, The Mood komanda, mylime gerą maistą, sodrius skonius ir egzotiškus aromatus. Tai yra mūsų aistra ir pašaukimas. Kokybė ir natūralumas yra pagrindinis prioritetas, todėl užsukę pas mus ar pirkdami prekes internetu, galite būti dėl to ramūs! Keliaujame ir patys kruopščiai atrenkame tiekėjus, todėl galime garantuoti produktų kokybę ir saugumą.

REŽISIERIUS, UAB

Inovacijų g. 1, LT-54469, BIRULIŠKIŲ K. KARMĖLAVOS SEN. KAUNO R.
Išskirtinumas – tai bruožas, apibūdinantis ne tik Režisieriaus interjerą, aplinką, muziką, bet ir patiekalų pateikimą. Nuoseklumas, ambicija ir išbaigtumas kiekvieno patiekalo kūrybiniame procese lemia itin kokybišką skonį.
REŽISIERIUS, UAB

RESTORANAS BLEU DE FRENKEL

RESTORANAS BLEU DE FRENKEL, UAB SVEIKATOS UOSTAS
Vilniaus g. 74, LT-76283, ŠIAULIAI
RESTORANAS BLEU DE FRENKEL - restoranas, dienos pietūs, salė pobūviams, banketams, gimtadieniams, gyvos muzikos vakarai Šiauliuose.