KAUNO VANDOS TUMĖNIENĖS UGDYMO CENTRASTikslinti duomenis

 • KAUNO VANDOS TUMĖNIENĖS UGDYMO CENTRAS- tai mokykla, valstybės biudžetinė įstaiga, skirta Kauno stacionariose asmens sveikatos priežiūros įstaigose besigydantiems vaikams, užtikrinanti mokymo(-si) ir ugdymo tęstinumą ir pedagoginę pagalbą.
  Kiaunių g. 2, LT-45374, KAUNAS
  195090340
  31 - 50 darbuotojų
  314.53 € (2017 m. 10 mėn.)
  5191.69 € (2017 m. 10 mėn.)
  KAUNO VANDOS TUMĖNIENĖS UGDYMO CENTRAS

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 09.00 - 19.00.
  Ugdymo centras – tai mokykla, valstybės biudžetinė įstaiga, skirta Kauno stacionariose asmens sveikatos priežiūros įstaigose besigydantiems vaikams, užtikrinanti mokymo(-si) ir ugdymo tęstinumą ir pedagoginę pagalbą.
  Ugdymo centras organizuoja ugdymo procesą VšĮ Respublikinėje Kauno ligoninėje ir jos reabilitacijos sektoriuose – V.Tumėnienės vardo ir Kačerginės „Žibutės“ sanatorijoje (čia tik 11-12 klasės), Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto ligoninėje VšĮ Kauno klinikose ir filiale vaikų reabilitacijos ligoninėje „Lopšelis“, VšĮ Kauno klinikinėje ligoninėje ir Kauno apskrities priklausomybės ligų centre.
  Ugdymo centre vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programos, vyksta neformalaus švietimo užsiėmimai (ekologinio ugdymo ir meninio ugdymo kryptys). Čia pagal poreikį teikiama spec. pedagogo ir logopedo pagalba, SUP turintiems vaikams ugdymo programos individualizuojamos ir pritaikomos.
  Į ugdymo įstaigą priimami vaikai nuo 1,5 iki 18 metų amžiaus.
  Atvykdami mokyklinio amžiaus vaikai pateikia mokyklos, kurioje mokosi nuolat, pažymą apie mokymąsi.
  Į pirmą klasę vaikai priimami, pateikę pažymą tos mokyklos, į kurios sąrašus jie yra įtraukti ir kurioje po gydymosi laikotarpio mokysis.
 • Žemėlapis

  Kiaunių g. 2, LT-45374, KAUNAS
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius