1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Karinės struktūros, mokymo įstaigos Vilniuje

Karinės struktūros, mokymo įstaigos Vilniuje.
Rasta įmonių: 22. Rodomi rezultatai 1 - 22:

OSTARA, UAB

M. Bukšos g. 16-3, LT-08431, VILNIUS
OSTARA – tai nuo 2001 m. saugumo ir gynybos srityje dirbanti įmonė, kurianti specializuotus sprendimus ir produktus Lietuvos bei užsienio šalių rinkoms.
OSTARA, UAB

Gynybos paramos fondas

Mokslininkų g. 11, LT-08412, VILNIUS
Fondo misija - remti demokratinius procesus ir koordinuoti pastangas glaudesniam civilių ir kariškių dialogui, siekiant šviesti politikos formuotojus, plačiąją visuomenę bei mūsų sąjungininkus apie Lietuvos nacionalinį saugumą. Fondas taip pat siekia stiprinti ir plėtoti ryšius tarp Lietuvos ir Transatlantinės bendruomenės - mūsų sąjungininkų Jungtinėse Amerikos Valstijose, Europoje ir Baltijos jūros regione.

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba

Mindaugo g. 26, LT-03215, VILNIUS
LIETUVOS KARIUOMENĖ - saugoti ir ginti Lietuvos valstybę, jos teritorinį vientisumą ir šalies interesus, prisidėti prie regioninio ir tarptautinio saugumo bei stabilumo užtikrinimo.
Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba

LIETUVOS KARIUOMENĖS GYNYBOS ŠTABAS

Šv. Ignoto g. 8 / Totorių g. 29, LT-01120, VILNIUS
Ministerijos veikla: šviesti ir informuoti visuomenę apie Lietuvos saugumo ir gynybos politiką, Lietuvos kariuomenę ir jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą, ugdyti pilietinę visuomenę, kelti jos sąmoningumą, rūpintis Lietuvos kariniu-gynybiniu paveldu ir apsauga, iškilių asmenybių ir istorinių įvykių įamžinimu ir pagerbimu, rūpintis tarptautinėse operacijose tarnaujančių karių šeimų gerove, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija, ugdyti nacionalines vertybes ir pilietiškumą.
LIETUVOS KARIUOMENĖS GYNYBOS ŠTABAS

POLIGONAS, sukarinta stovykla paaugliams, UAB VYRŲ IR MOTERŲ SANTYKIŲ INSTITUTAS

Sausio 13-osios g. 31, LT-04347, VILNIUS
Sukarinta stovykla POLIGONAS` šauniems, nuotykių, tikros draugystės, linksmo poilsio trokštantiems vaikinams ir merginoms. Kviečiame patirti tikrą kariško gyvenimo dvasią tikrame kariniame poligone. Vadovai - tikrus karius rengiantys karininkai.
POLIGONAS, sukarinta stovykla  paaugliams, UAB VYRŲ IR MOTERŲ SANTYKIŲ INSTITUTAS