1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

KARDUSTA, UAB - statybos darbaiTikslinti duomenis

KARDUSTA, UAB - statybos darbai
 • KARDUSTA, UAB - statybos darbai

  KARDUSTA, UAB tikslas - teikti kokybiškas statybos ir apdailos darbų paslaugas, garantuoti teikiamų paslaugų kokybę ir stiprinti ryšius su užsakovais, rangovais ir tiekėjais.
  Sodų g. 9, LT-26104, ELEKTRĖNAI
  303251377
  LT100008447513
  21 - 30 darbuotojų
  732.95 € (2017 m. 12 mėn.)
  20180.45 € (2017 m. 12 mėn.)
  KARDUSTA, UAB - statybos darbai

  Nuotraukų galerija

  Papildoma informacija ir kontaktai

  Darbo laikas: I-V: 09.00 - 17.00.
  KARDUSTA, UAB tikslas – teikti kokybiškas statybos ir apdailos darbų paslaugas, garantuoti teikiamų paslaugų kokybę ir stiprinti ryšius su užsakovais, rangovais ir tiekėjais.
  DAUGIABUČIŲ NAMŲ STATYBA - statome daugiabučius namus.
  KARKASINIŲ NAMŲ STATYBA - namų, priestatų bei įvairių konstrukcijų karkaso surinkimas.
  STOGŲ DENGIMAS - įvairių stogo dangų montavimas (čerpės, bituminė danga, skirtingų formų plieno skarda, beastbestis šiferis).
  FASADŲ ŠILTINIMAS - šiltiname individualių namų ir kitų įvairių pastatų fasadus naudodami šiuolaikines apšiltinimo technologijas.
  BETONAVIMO DARBAI - atliekame pamatų, lifto šachtų, perdangų, grindų betonavimo darbus daugiabučiuose bei individualiuose namuose, komercinėse, administracinėse bei gamybinėse patalpose.
  TINKAVIMAS IR DAŽYMAS - lauko fasadų bei vidaus tinkavimo darbai, cementiniais, gipsiniais, sudėtiniais (cemento-kalkių) mišiniais. Dažymas, tinkavimas - mašininiu bei rankiniu būdu. Gipso kartono montavimas.
  LANGŲ IR DURŲ MONTAVIMAS - vidinių ir išorinių durų montavimas, plastikinių bei medinių langų butuose, individualiuose namuose, komercinėse patalpose montavimas.
  GRINDŲ ĮRENGIMAS - įvairių rūšių parketas, laminatas. Garso ir šilumos izoliacijos paruošiamųjų ir išliginamųjų sluoksnių įrengimas.
  TERASŲ ĮRENGIMAS - įvairių dydžių bei konstrukcijų terasų įrengimas su aukštos kokybės mediena.
  PAVĖSINIŲ ĮRENGIMAS - įvairaus sudėtingumo medinių pavėsinių montavimas. Įmanoma suderinti ir panaudoti kelias skirtingas medžiagas.
  Paieškos žodžiai: daugiabučių namų statyba Lietuvoje; fasadų šiltinimas; karkasinių namų statyba, Lietuvoje; stogų dengimas; betonavimo darbai; tinkavimas ir dažymas; langų ir durų montavimas; grindų įrengimas; terasų įrengimas; pavėsinių įrengimas;
 • KARDUSTA, UAB - statybos darbai įmonės žemėlapis ir koordinatės

  Sodų g. 9, LT-26104, ELEKTRĖNAI
 • KARDUSTA, UAB - statybos darbai įmonės įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  KARDUSTA, UAB - statybos darbai įmonės kreditingumo įvertinimas

 • KARDUSTA, UAB - statybos darbai įmonės darbuotojų skaičius