KALTINĖNŲ PARAPIJOS SENELIŲ GLOBOS NAMAITikslinti duomenis

 • KALTINĖNŲ PARAPIJOS SENELIŲ GLOBOS NAMAI - mūsų vizija: užtikrinti, kad globos namų gyventojai nuolat gautų kokybiškas, kuo artimesnes namų sąlygoms, būtinas bei pageidaujamas paslaugas, tęsiant Jėzaus gailestingumo ir meilės misiją. Tapti namais, tobulėjančiais ir taikančiais pažangiausius socialinės globos metodus, teikiant profesionalią ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia.
  Slėnio g. 3, LT-75453, KALTINĖNAI KALTINĖNŲ SEN. ŠILALĖS R.
  176642948
  31 - 50 darbuotojų
  622.76 € (2017 m. 10 mėn.)
  7194.04 € (2017 m. 10 mėn.)
  KALTINĖNŲ PARAPIJOS SENELIŲ GLOBOS NAMAI

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  KALTINĖNŲ PARAPIJOS SENELIŲ GLOBOS NAMAI - savo gyvavimą pradėjo 1992 metais. Steigėjas - Kaltinėnų Šv. Jono Krikštytojo parapija.
  Parapijos senelių globos namai per 25 metus išaugo nuo kelių globotinių iki šiuo metu globojamų 60 asmenų
  Senelių namai veikia steigėjo, Kaltinėnų Šv. Jono Krikštytojo parapijos, pastatuose. Globos namams vadovauja parapijos klebonas.
  Socialinė globa, teikiama visą parą seneliams, asmenims, turintiems negalią ir reikalingiems pagalbos.
  Senelių namai turi šias licencijas: institucinė socialinė globa (ilgalaikė, trumpalaikė) senyvo amžiaus asmenims; institucinė socialinė globa (ilgalaikė, trumpalaikė) suaugusiems asmenims su negalia; įstaigos sveikatos priežiūros licencija.
  Senelių globos namuose teikiamos paslaugos:
  1. Apgyvendinimas.
  2. Maitinimas.
  3. Socialinės paslaugos.
  4. Slaugytojo paslaugos.
  5. Kineziterapeuto paslaugos.
  6. Prireikus konsultuoja gydytojas specialistas.
  7. Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba, pacientas vežamas į ligoninę.
  8. Religinės paslaugos.
  Senelių globos namų gyventojai (didžioji dalis) kambariuose gyvena po du asmenis, keletas iš jų apgyvendinti vienviečiuose kambariuose.
  Priėmimo į senelių globos namus, sąlygos: Įprastinis būdas patekti į senelių globos namus. Rajono savivaldybės, socialinio skyriaus sprendimas, apgyvendinti asmenį senelių globos namuose. Asmuo, pirmiausia kreipiasi į savo seniūniją prašydamas jį apgyvendinti Kaltinėnų parapijos senelių globos namuose.
  Seniūnijos socialinis darbuotojas, ar kitas įpareigotas asmuo, atlieka prašančiojo gyvenamosios aplinkos tyrimą. Surinkti dokumentai perduodami į rajono socialinių paslaugų skyrių, kur priimamas sprendimas, apgyvendinti ar ne, prašantįjį į senelių globos namus.
  Jeigu savivaldybė nusprendžia apgyvendinti žmogų, tokio žmogaus gyvenimo išlaidas senelių globos namuose iš dalies ji ir finansuoja. Šiuo metu galioja tokia sutartis. Senelių globos namai už gyvenimą globos namuose iš gyventojo paima 80% pensijos ar kitų gaunamų pajamų + savivaldybės dotacija. Viso vieno gyventojo išlaikymui skiriama suma (be slaugos) yra 580 Eur. Slaugomo asmens priežiūrai šiuo metu nustatyta 740 Eur. suma.
  Kitas būdas patekti į senelių globos namus. Pats asmuo ar jį prižiūrintys kreipiasi į senelių globos namus prašydamas priimti gyventi senelių globos namuose.
  Senelių globos namų administracija pasitarusi su medikais, peržiūrėjusi prašančiojo ligos istoriją, jei turi galimybių tokį žmogų prižiūrėti pasirašo sutartį dėl asmens apgyvendinimo. Sutartis sudaroma su pačiu asmeniu ir su jo globėju, kuris gali būti: vaikai, giminės. Asmeniškai apgyvendinti prašantis žmogus, jo globėjas, mėnesio išlaikymui turi įnešti sutartyje pasirašytą sumą.
  Paieškos žodžiai: socialinės paramos centras; globos namai; socialinė rūpyba; soc rūpyba; senelių globa; slaugos namai; senelių priežiūra; socialinės globos įstaigos; asmenų su negalia globa; slauga;
 • Žemėlapis

  Slėnio g. 3, LT-75453, KALTINĖNAI KALTINĖNŲ SEN. ŠILALĖS R.
 • Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius