1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Socialinė apsauga

Rasta įmonių: 85. Rodomi rezultatai 1 - 30:
 • 1
 • 2

ZARASŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI - globa ir slauga

Aušros g. 18 B, LT-32133, ZARASAI
ZARASŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI - globa ir slauga. Valstybinė žmonių globos įstaiga, skirta seniems taip pat fizinę bei protinę negalią turintiems neįgaliems žmonėms, kuriems reikalinga globa ir slauga bei kurie negali gyventi savarankiškai.
 • Globa ir rūpyba
ZARASŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI - globa ir slauga

PLINKŠIŲ GLOBOS NAMAI - socialinė globa

Mokyklos g. 3, LT-89356, PLINKŠIŲ K. ŠERKŠNĖNŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
PLINKŠIŲ GLOBOS NAMAI - tai socialinės globos įstaiga, kur gyvena senyvo amžiaus asmenys, arba asmenys turintys negalią.
 • Globa ir rūpyba
PLINKŠIŲ GLOBOS NAMAI - socialinė globa

TELŠIŲ R. SENELIŲ GLOBOS NAMAI

Rambyno g. 24, LT-87115, TELŠIAI Filialai
Telšių rajono senelių globos namaii - teikia ilgalaikes ir trumpalaikes globos, socialines ir sveikatos preižiūros paslaugas.
 • Globa ir rūpyba
TELŠIŲ R. SENELIŲ GLOBOS NAMAI

MOTINOS TERESĖS ŠEIMŲ NAMAI, VšĮ

Žemaitės g. 71, LT-76234, ŠIAULIAI
VšĮ Motinos Teresės šeimų namai Šiauliuose - laikinos priežiūros ir apgyvendinimo paslaugos krizinės motinystės atveju. Suteikiama pagalba moterims: nėščiosioms, motinoms su kūdikiais. 2020-05-18 d. Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM įgyvendindamas institucinės globos įstaigų pertvarką Lietuvoje, pradėjo ES lėšomis įgyvendinti projektą Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra (Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001), kuris vyks tris metus.
 • Globa ir rūpyba
 • Mokymas ir papildomas ugdymas
MOTINOS TERESĖS ŠEIMŲ NAMAI, VšĮ

KLAIPĖDOS MIESTO GLOBOS NAMAI, BĮ

Žalgirio g. 3 A, LT-93248, KLAIPĖDA
KLAIPĖDOS M. GLOBOS NAMAI - sociaslinės paslaugos.
 • Globa ir rūpyba
KLAIPĖDOS MIESTO GLOBOS NAMAI, BĮ

SENEVITA, UAB

LT-15166, RYŠININKO K. NEMENČINĖS SEN. VILNIAUS R.
Viešoji įstaiga Senevita teikia ilgalaikes/trumpalaikes socialinės globos paslaugas bei medicininės reabilitacijos paslaugas.
 • Globa ir rūpyba
SENEVITA, UAB

VILNIAUS MIESTO KRIZIŲ CENTRAS, biudžetinė įstaiga

Vytenio g. 45, LT-03208, VILNIUS
Biudžetinės įstaigos Vilniaus miesto krizių centro tikslai – ugdyti ir stiprinti gebėjimus savarankiškai spręsti savo socialines problemas, padėti įveikti socialinę atskirtį, atkurti socialinius ryšius su visuomene bei organizuoti ir teikti socialines paslaugas Vilniaus miesto gyventojams (socialinę riziką patiriančioms šeimoms (moterims ir jų vaikams), socialinę riziką patiriantiems vaikams, socialinę riziką patiriantiems suaugusiems asmenims), kuriems, esant krizinei situacijai ir pan., nesuteikus paslaugų, iškyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei.
 • Globa ir rūpyba
VILNIAUS MIESTO KRIZIŲ CENTRAS, biudžetinė įstaiga

Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namai

Staniūnų g. 41, LT-36127, PANEVĖŽYS
Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namai (toliau – globos namai) yra biudžetinė įstaiga, kurios paskirtis – užtikrinti socialinę globą, ugdymo ir kitas paslaugas likusiems be tėvų globos vaikams, vaikams, turintiems negalią, laikinai globos namuose apgyvendintiems vaikams, patiriantiems socialinę riziką, tol, kol bus išspręstas jų grąžinimo tėvams arba globos (rūpybos) nustatymo klausimas (toliai – vaikas), socialinę riziką patiriančioms motinoms, auginančioms vaikus, bei senyvo amžiaus asmenims, kurie negali gyventi savarankiškai ir jiems būtina nuolatinė specialistų priežiūra (toliau – senyvo amžiaus asmenys).
 • Globa ir rūpyba

Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namai

K. Korsako g. 61, LT-78370, ŠIAULIAI
Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų globos centras teikia ir organizuoja paslaugas bei pagalbą: budinčių globotojų šeimose prižiūrimiems vaikams; budintiems globotojams; vaiko tėvams; globėjams, įtėviams ar asmenims, ketinantiems jais tapti.
 • Globa ir rūpyba

KLAIPĖDOS MIESTO SOCIALINĖS PARAMOS CENTRAS

Taikos pr. 76, LT-93200, KLAIPĖDA
Mūsų misija- didinti socialinės rizikos grupių asmenų, šeimų galimybes integruotis į bendruomenę, siekiant išvengti socialinės atskirties ir mažinti skurdą. Bendrosios ir socialinės priežiūros paslaugos Klaipėdos miesto gyventojams: informavimas, konsultavimas, atstovavimas, tarpininkavimas, maitinimo paslaugų, teikimas, transporto paslaugų teikimas, aprūpinimas techninėmis pagalbos priemonėmis, socialinė pagalba į namus.
 • Globa ir rūpyba
KLAIPĖDOS MIESTO SOCIALINĖS PARAMOS CENTRAS

VENTOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Sodų g. 1, LT-85335, PAEGLESIŲ K. VENTOS SEN. AKMENĖS R.
VENTOS VAIKŲ PENSIONATAS
 • Globa ir rūpyba
VENTOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

PABRADĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Klevų g. 27, LT-18180, PABRADĖ PABRADĖS SEN. ŠVENČIONIŲ R.
Pabradės socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, kurios paskirtis – užtikrinti socialinę globą vaikams, turintiems negalią, ir suaugusiems asmenims, turintiems negalią, kuriems, vertinant socialinių paslaugų poreikį, nustatytas visiškas nesavarankiškumas.
 • Globa ir rūpyba
PABRADĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

AUKSINIS AMŽIUS, Rumšiškių senelių globos namai, VšĮ

J. Aisčio g. 4, LT-56335, RUMŠIŠKĖS RUMŠIŠKIŲ SEN. KAIŠIADORIŲ R.
Senelių globos namai.
 • Globa ir rūpyba

VEISIEJŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMA

Ryto g. 15, LT-67336, KAILINIŲ K. VEISIEJŲ SEN. LAZDIJŲ R.
 • Globa ir rūpyba

Kalvarijos socialinės globos namai

Ąžuolo g. 3, LT-69200, KUŠLIŠKIŲ K. KALVARIJOS SEN. KALVARIJOS SAV.
Kalvarijos socialinės globos namai yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kurios paskirtis - užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą suaugusiems asmenims su negalia, dėl kurios jie negali gyventi savarankiškai, naudotis kitomis bendruomenės paslaugomis ir kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra.
 • Globa ir rūpyba
Kalvarijos socialinės globos namai

Suvalkijos socialinės globos namai

Petro Katiliaus g. 22, LT-68463, KATILIŠKIŲ K. ŠUNSKŲ SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.
Šiuo metu Suvalkijos socialinės globos namai yra valstybinė stacionari socialinės globos įstaiga prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, skirta gyventi asmenims nuo 18 metų, kuriems dėl proto/psichinės negalios nustatyta 0 – 40% darbingumo lygis arba didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis ir, įvertinus jų savarankiškumą, rekomenduojama ilgalaikė (trumpalaikė) socialinė globa institucijoje.
 • Globa ir rūpyba

PRIENŲ GLOBOS NAMAI

Panemunės g. 28, LT-59116, PRIENAI
Prienų globos namai - teikia ilgalaikes ir trumpalaikes globos, socialines, sveikatos priežiūros, slaugos ir higienos, maitinimo, buities, užimtumo, laisvalaikio ir pramogų organizavimo, dvasinių bei kultūrinių poreikių tenkinimo paslaugas.
 • Globa ir rūpyba

STONAIČIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Babrungo g. 12, LT-90103, STONAIČIŲ K. NAUSODŽIO SEN. PLUNGĖS R.
Suaugusiųjų su psichine negalia pensionatas.
 • Globa ir rūpyba

Kėdainių socialinės globos namai

Stoties g. 2, LT-58319, ŠLAPABERŽĖS K. DOTNUVOS SEN. KĖDAINIŲ R.
 • Globa ir rūpyba

VILNIAUS SOS VAIKŲ KAIMAS, VšĮ

Ozo g. 37, LT-07171, VILNIUS Filialai
Nevalstybiniai vaikų globos namai. SOS vaikų kame kiekvienas vaikas turi mamą ir namus, kuriuose auga kartu su broliais ir seserimis. Vilniaus SOS vaikų kaime tikruosius namus ir mamos meilę surado jau daugiau nei 100 vaikų.
 • Globa ir rūpyba

Raseinių pagalbos šeimai namai

Kalnų g. 15 A, LT-60136, RASEINIAI
Raseinių pagalbos šeimai namai yra stacionari globos įstaiga vaikams, teikianti trumpalaikę ir ilgalaikę socialinę globą. Apgyvendinant vaiką globos namuose yra įvertinami jo poreikiai ir numatomas vaikui reikalingų paslaugų teikimas.
 • Globa ir rūpyba
 • 1
 • 2