1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kaimo turizmas, kempingai Vilniuje

Kaimo turizmo sodybos, kempingai Vilniuje.
Rasta įmonių: 58. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

DEIMAGRA - kaimo turizmo sodyba Šalčininkuose, Vilniaus apskrityje

LT-17268, ŠALČININKĖLIŲ K. ŠALČININKŲ SEN. ŠALČININKŲ R.
Sodyboje DEIMAGRA - jūsų laukia išpuoselėta šventinė erdvė ypatingoms progoms, poilsis ramybės aura dvelkiančioje aplinkoje. Kaimo turizmo sodyba DEIMAGRA įsikūrusi 40 km atstumu nuo Vilniaus gilyn į rytus (Šalčininkų rajonas).
DEIMAGRA - kaimo turizmo sodyba Šalčininkuose, Vilniaus apskrityje

Jordano Kenstavičiaus IV

Kaimo turizmo sodyba, viešbutis, aktyvus poilsis, šventės, renginiai, alaus darykla Raseiniai, Lietuva

(Kaunas - Klaipėda 173 km), LT-60192, GABŠIŲ K. RASEINIŲ SEN. RASEINIŲ R.
KARPYNĖ - kaimo turizmo sodyba. Žvejyba, poilsio nameliai, viešbutis, pirtys, aktyvus poilsis, šventės, renginiai, konferencijų organizavimas, sporto salės nuoma. Kaimo turizmo sodyba KARPYNĖ pristato naują, erdvų, talpinantį iki 500 asmenų restoraną.
Jordano Kenstavičiaus IV

ASVEJOS SODYBA

Kaimo turizmo sodyba Vilniaus rajone

LT-15120, JOKŪBIŠKIŲ K. SUŽIONIŲ SEN. VILNIAUS R.
ASVEJOS SODYA yra Jokūbiškių km. 1, Sužionių sen, nuo Vilniaus nutolusi 45 km. ASVEJOS SODYBA įsikūrusi prie Asvejos ežero, brandžių pušynų apsuptyje. Tai ypatinga vieta rengti šventes, pobūvius, leisti laiką su šeima bei draugais.
ASVEJOS SODYBA

JAZZ VILLA - sodyba Trakų rajone

LT-21148, SENOJO TARPUPIO K. SENŲJŲ TRAKŲ SEN. TRAKŲ R.
Jazz Villa - kaimo turizmo sodyba ant ežero kranto, turinti konferencijų ir pokylių sales, pirtį. Tai išskirtinė galimybė nuostabios gamtos apsuptyje atšvęsti svarbiausias gyvenimo šventes, organizuoti įvairius renginius ar turiningai papramogauti su šeima ir draugais – sodyba vestuvėms, gimtadieniams, įmonių renginiams ir kitoms progoms.
JAZZ VILLA - sodyba Trakų rajone

MĖLYNOJI BANGA - kaimo turizmo sodyba, salių nuoma Šilalės rajone

LT-75492, BAGDONO K. LAUKUVOS SEN. ŠILALĖS R.
Sodyba įsikūrusi ramioje, atokioje vietoje Bagdonų kaime, Šilalės rajone. Mėlynoji banga - vienkiemio sodyba, globojama gražiosios gamtos, vandens bei laukinės gyvūnijos, užimanti 5 ha plotą. Tai nuošali vieta nuo miesto šurmulio, patogiai pasiekiama nuo auto magistralinio kelio Klaipėda-Vilnius.
MĖLYNOJI BANGA - kaimo turizmo sodyba, salių nuoma Šilalės rajone

LAKŠTAS, UAB

V. A. Graičiūno g. 30, LT-02241, VILNIUS
Popieriaus prekės, poligrafinis popierius, pakavimo popierius, kartonas. Celiuliozinė maistinė plėvelė ir puspergamentis. Medžio plokštėsKlijuota ir laminuota fanera, medienos drožlių plokštės, laminuotos medienos drožlių plokštės, plastikinės juostelės kraštams ir kita. Špagatas, medvilnės, kaprono ir lininis špagatas.
LAKŠTAS, UAB

VILNIAUS SIGMOS POILSINĖS, UAB

Ežerų g. 49, LT-33166, KIRNEILĖS K. LUOKESOS SEN. MOLĖTŲ R.
Poilsio bazė Rūta, įsikūrusi ant vaizdingojo Bebrusų ežero kranto miško apsuptyje, veikia visus metus. Tai puiki vieta tiek poilsiui vasarą, tiek Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimui, kur Jūsų laukia jauki aplinka bei įvairios pramogos.
VILNIAUS SIGMOS POILSINĖS, UAB

VERUBĖ, UAB

V. A. Graičiūno g. 30, LT-02241, VILNIUS Filialai
Verubė - kaimo turizmo centras Trakų rajone, prie Skaisčio ežero.Vaikų stovyklos, šeimų poilsis, iškylos, turistiniai žygiai.
VERUBĖ, UAB

ESINA, UAB

Fabijoniškių g. 41-88, (prie Rubikių ežero), LT-07119, VILNIUS

KADAGYS, baidarių nuoma, pirties nuoma

Vilniaus g. 55, LT-65448, VALKININKAI VALKININKŲ SEN. VARĖNOS R.
KADAGYS, baidarių nuoma, pirties nuoma. Kadagio pirtis ir baidarių nuoma įsikūrusi 50 kilometrų nuo Vilniaus, Valkininkuose.

A. BALTAKIO IĮ

Algimanto Petro Kavoliuko g. 22-108, LT-04327, VILNIUS

Mildos Tamulėnienės individuali įmonė

LT-33165, GOJAUS K. LUOKESOS SEN. MOLĖTŲ R. Filialai
Prie pat kelio Vilnius-Utena, ties Molėtais, Gojaus kaime, Kirneilio ežero pakrantėje įsikūrusi GOJAUS SMUKLĖ. Graži aplinka, tyras oras, ežero vėsa, valtis, namelis poilsiui su sauna visada laukia triukšminguose miestuose pavargusių ar iš tolimų kraštų atklydusių svečių.
Mildos Tamulėnienės individuali įmonė

VILGUOSTA, UAB

Kuosų g. 20-3, LT-10311, VILNIUS
Kaimo turizmo sodyba. Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų.
VILGUOSTA, UAB

Gėlos užuovėja, UAB

Ryšininko g. 1, RYŠININKO K. NEMENČINĖS SEN. VILNIAUS R.
Viešbutis, restoranas, konferencijos. Vaizdingoje sostinės pašonėje, Nemenčinės pušynuose, netoli Gėlos ežero įsikūręs Viva Green Resort kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus regione. Jei planuojate įsimintiną šventę su savo artimaisiais ar draugais, kolegomis - atvykite pas mus.
Gėlos užuovėja, UAB

TRAKAI, kaimo turizmo sodyba

LT-21101, JOVARIŠKIŲ K. TRAKŲ SEN. TRAKŲ R.
TRAKAI, kaimo turizmo sodyba - sodybos nuoma Trakuose ištisus metus įvairiems renginiams. Nutolusi 30 km nuo Vilniaus ir 2 km nuo Trakų. Apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos.
TRAKAI, kaimo turizmo sodyba

ATSIPŪSK SAULĖS RATE, sodyba

LT-19170, RAMONIŠKIŲ I K. KERNAVĖS SEN. ŠIRVINTŲ R.
Kaimo turizmo sodyba Atsipūsk Saulės rate yra įsikūrusi netoli Kernavės, miške, prie Neries, tik 40 km. nuo Vilniaus centro. 15 ha, sodybos teritorijoje yra 2 tvenkiniai, 2 pirtys, automobilių stovėjimo aikštelė, vieta palapinėm, laužavietės, pulas, supynės ir didelė pokylių salė su garso ir apšvietimo įranga.
ATSIPŪSK SAULĖS RATE, sodyba

LATAKUČIAI, kaimo turizmo sodyba

LT-14034, GLITIŠKIŲ K. PABERŽĖS SEN. VILNIAUS R.
Pobūvių salės nuoma. Kaimo turizmas.

VIENSĖDIS, UAB

LT-14204, JURKIŠKIŲ VS. SUDERVĖS SEN. VILNIAUS R.
Svečių namai, pobūvių salė, pirtis.
VIENSĖDIS, UAB

ELNIAKAMPIO SLĖNIS

LT-14204, ELNIAKAMPIS VILNIAUS R.
Pasimėgauti ramybe, poilsiu nuo miesto šurmulio bei pasisemti energijos iš gamtos Jums siūlo Elniakampio slėnio sodybos šeimininkai. Tik 28 km nuo Vilniaus, Neries regioniniame parke, legendomis ir padavimais apipinto Elniakampio ežero pašonėje Jūsų laukia poilsiui skirta sodyba.
  • 1