ĮVAIRŪS VERTIMAI, visos vertimo paslaugosTikslinti duomenis

 • Vertimų biure Ukmergėje dirba ilgametę patirtį turinčių profesionalių vertėjų komanda. Specializuojasi įvairių techninių, medicininių, teisinių, finansinių, publicistinių bei reklaminių tekstų srityje. Ypatingą dėmesį skiria tam, kad vertimas būtų atliktas nepriekaištingai ir sutartu laiku. Užsakymus priima ir atliktus vertimus pristato įvairiomis formomis ir būdais: įrašo į laikmenas, siunčia elektroniniu paštu, paštu ar faksu. Tvirtina vertimus vertėjo antspaudu ir notariškai
  Kęstučio a. 16, LT-20130, UKMERGĖ
  ĮVAIRŪS VERTIMAI, visos vertimo paslaugos

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.30 - 17.00.
  Visos vertimo paslaugos.
  Vertimai žodžiu ir raštu.
  Raštu: atliekami įvairių sričių vertimai (grožinė literatūra, techniniai, teisės, ekonomikos, politikos, medicinos, farmacijos ir kt.).
  Verčiame iš/į anglų, danų, estų, graikų, hebrajų, ispanų, italų, kinų, kroatų, latvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų, portugalų, prancūzų, rusų, serbų, suomių, švedų, vokiečių, ukrainiečių, vengrų ir kt. kalbas.
  Tekstus verčia profesionalūs vertėjai ir redaktoriai, turintys ne vienerių metų darbo patirtį bei puikiai išmanantys ne tik užsienio, bet ir gimtąją kalbą.
  Žodžiu: teikiame nuoseklaus ir sinchroninio vertimo paslaugas įvairiomis užsienio kalbomis verslo susitikimuose, konferencijose, seminaruose ir kt.
  Notarinis tvirtinimas (dokumentų tvirtinimas pas notarą).
  Skubūs vertimai: klientui pageidaujant atliekame skubius nedidelės apimties vertimus.
  Redagavimas.
  Padėsime pasiruošti anglų kalbos egzaminams.
  Korepetitorių paslaugos.
  Užsakymų priėmimas internetu ir paprastuoju paštu.
  Paieškos žodžiai: vertimų biuras; vertimai Ukmergėje; įvairiu kalbų; kalbų vertimai Ukmergėje; įvairūs vertimai; vertimai iš užsienio kalbų;
 • Žemėlapis

  Kęstučio a. 16, LT-20130, UKMERGĖ