1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

GAUDRĖ, UAB - šviestuvai, apšvietimo prietaisai Vilniuje Tikslinti duomenis

GAUDRĖ, UAB - šviestuvai, apšvietimo prietaisai Vilniuje

GAUDRĖ, UAB - šviestuvai, apšvietimo prietaisai Vilniuje

GAUDRĖ, UAB - šviestuvai Vilniuje. APŠVIETIMAS: VIZUALINIS KOMFORTAS DARBE IR NAMIE! UAB GAUDRĖ yra viena iš pirmaujančių įmonių, dirbančių elektrotechnikos rinkoje Lietuvoje. Mūsų siekiamas tikslas yra kompanijos kompetencija, profesionalumas, patikimumas, gera teikiamų gaminių ir paslaugų kokybė. Tai apima visas mūsų veiklos sritis: apšvietimą, KNX ir DALI valdymo sistemas, elektros instaliaciją, elektrinį šildymą.
Ateities g. 10, LT-08303, VILNIUS
120682381
LT206823811
31 - 50 darbuotojų
2191.71 € (2020 m. 03 mėn.)
17620.86 € (2020 m. 03 mėn.)
GAUDRĖ, UAB - šviestuvai, apšvietimo prietaisai Vilniuje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 18.00.
Šviestuvai, apšvietimo prietaisai Vilniuje.
Apšvietimas namų, butų, biurų, pramonės, lauko.
Skandinavijos ir Vakarų Europos apšvietimo technika, šviestuvai, lempos, liustros, toršerai: įstaigų, akcentiniai, prožektoriai, interjero, pramoniniai, evakuaciniai, įleidžiami į lubas, montuojami prie lubų, sienų, ant bėgio, dekoratyviniai, ūkiniai, hermetiniai, dulkėms bei vandeniui atsparūs, sprogioms patalpoms, aukštose patalpose, buitiniai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
Lauko, išorės, gatvės fasado apšvietimo, atsparūs vandalizmui, žemi šviestuvai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba šviestuvais, pardavimas.
Elektros lempos: kaitrinės, halogeninės, liuminescencinės (kompaktinės), gyvsidabrio, metalo halogenų, aukšto slėgio iškrovos. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
Elektros instaliavimo medžiagos: jungikliai (universalūs, kryžminiai, viengubi, trigubi, dvigubi, spalvoti), kištukiniai, kompiuteriniai, telefoniniai lizdai, šviesos reguliatoriai, termoreguliatoriai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
Elektros instaliavimo medžiagos: distanciniai apšvietimo, prietaisų valdymo (jungiklis - imtuvas, adapteris, radijo bangų siųstuvas, imtuvas), foto relės (fotorelės), laiptinės relės, judesio davikliai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas. KNX projektai.
Elektriniai šildytuvai su termoreguliatoriais, (su pultu) valdomi radijo bangomis, užprogramuojami, konvektoriai, hermetiniai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
Interjero apšvietimas. Projektavimas, dizainerių paslaugos.
Patalpų apšvietimo skaitmeninė valdymo sistema KNX, DALI, PROTINGO NAMO sistema PVS.