1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Fondai Vilniuje

Fondai Vilniuje.
Rasta įmonių: 287. Rodomi rezultatai 1 - 30:

LIETUVOS FOTOMENININKŲ SĄJUNGOS FOTOGRAFIJOS FONDAS, VšĮ

Gedimino pr. 43, LT-01109, VILNIUS
Lietuvos fotografijos meno draugija, tapusi viena svarbiausių organizacijų, koordinuojančių fotografijos meno raidą Lietuvoje, buvo įkurta 1969 m. Šiuo metu organizuoja vienija apie 300 fotografų profesionalų.

DABAR, Vilniaus prekybos paramos fondas

Ozo g. 25, LT-07150, VILNIUS
Fondas taip pat teikia paramą bei kitokią pagalbą mokslo, kultūros, meno, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos, aplinkos apsaugos bei kitose visuomenei reikšmingose srityse.
DABAR, Vilniaus prekybos paramos fondas

LAISVA VALIA, labdaros ir paramos fondas

Kauno g. 36, LT-03202, VILNIUS
Pagrindinės fondo veiklos kryptys: parama švietimo programoms, dirbančioms su socialiniu - emociniu ugdymu. Parama lietuvių autoriams, dirbantiems su kokybiška pramoga visai šeimai, TV projektais vaikams ir paaugliams. Kiti projektai, susiję su švietėjiškomis programomis. Bendradarbiavimas su verslo klientais, valstybinėmis įstaigomis.
LAISVA VALIA, labdaros ir paramos fondas

SAULIAUS KAROSO LABDAROS IR PARAMOS FONDAS

Č. Sugiharos g. 3, LT-05115, VILNIUS
Sauliaus Karoso labdaros ir paramos fondas įkurtas 1998 metais. Sauliaus Karoso labdaros ir paramos fondo veiklos tikslai. Remti jaunus menininkus, meno kolektyvus, meno švietimo darbuotojus, vykstančius į respublikinius, tarptautinius konkursus, meistriškumo kursus, seminarus bei mokslines konferencijas. Skirti lėšų jauniems menininkams tęsti studijas ir tobulintis užsienio aukštosiose meno mokyklose; globoti kultūrinius projektus, konkursus.
SAULIAUS KAROSO LABDAROS IR PARAMOS FONDAS

HORIZONTAS, UAB

Algirdo g. 31, LT-03219, VILNIUS
Parduodami pastatyti ir statomi individualūs ir sublokuoti namai Vilniuje, prie Pavilnio regioninio parko, Džiaugsmo kvartale, kurių gyvenamasis plotas nuo 140 iki 213 kv.m. su žemės sklypais nuo 14 iki 18 arų.

INVALDA INVL, AB

Gynėjų g. 14, LT-01109, VILNIUS
AB Invalda INVL yra viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse. Bendrovė veikia nuo 1991 metų. Jai priklausančios įmonės (Invaldos INVL grupė) bendrai valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, individualius portfelius, privataus kapitalo, privačios skolos bei kitas finansines priemones
INVALDA INVL, AB