1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ESSERE - ekologiški šampūnai, kosmetika, kūno priežiūros priemonės Tikslinti duomenis

ESSERE - ekologiški šampūnai, kosmetika, kūno priežiūros priemonės

ESSERE - ekologiški šampūnai, kosmetika, kūno priežiūros priemonės

ESSERE - ekologiški šampūnai, kosmetika, kūno priežiūros priemonės. Produktai pagaminti Italijoje iš augalų, išaugintų saulėtuose ekologiškuose ūkiuose. Tinka alergiškiems ar turintiems jautrią odą kūdikiams, suaugusiems, veganams ir mėgstantiems natūralią kosmetiką. Prekyba internetu. Dovanos internetu.
PANEVĖŽYS
Facebook puslapis
967433
ESSERE - ekologiški šampūnai, kosmetika, kūno priežiūros priemonės

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 17.00.
Facebook puslapis
ESSERE - ekologiški šampūnai, kosmetika, kūno priežiūros priemonės. Produktai pagaminti Italijoje iš augalų, išaugintų saulėtuose ekologiškuose ūkiuose. Tinka alergiškiems ar turintiems jautrią odą kūdikiams, suaugusiems, veganams ir mėgstantiems natūralią kosmetiką. Dovana internetu.
Essere - natūralios kosmetikos linija, kurią sukūrė Naturalmente. Linijoje yra 23 natūralių produktų, skirtų kūnui, veidui ir plaukams. Šampūnas, kondicionierius, plaunantis kondicionierius, kūno kremas, veido kremas, micelinis vanduo, rankų gelis, kremas, dušo želė ir šampūnas, skirti kūdikiams.
ESSERE - tai kosmetikos specialistų grupė, kuri kuria produktus skirtus kūno, plaukų ir veido priežiūrai. Essere produktai pagaminti Italijoje, sertifikuoti ir sudaryti iš natūralių ir organinių sudedamųjų dalių. Šios medžiagos gautos iš Toskanoje esančių biologinių kultūrų, nenaudojant silikono, naftos ir gyvūninės kilmės produktų.
Internetinė prekyba. Užsakymai priimami internetu. Prekės pristatomos naudojantis Omniva ir LP Express terminalais. Kalėdinė dovana internetu.
Raktiniai žodžiai: esere; essere; natūrali; ekologiška; kosmetika; šampūnas; kondicionierius; kūno kremas; veido kremas; micelinis vanduo; rankų gelis; Kūdikiams; vaikams; suaugusiems; profesionali; veganams; sertifikuotas; be silikomo; be naftos; be gyvūnines kilmės produktų; prekyba internetu. Dovanos internetu.