1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Elektros prekės Panevėžyje

Elektros prekėmis prekiaujančios įmonės Panevėžyje.
Rasta įmonių: 25. Rodomi rezultatai 1 - 25:

DECIBELAS, UAB

Žvaigždžių g. 11 A, LT-37109, PANEVĖŽYS
Atsakingas požiūris į verslą, aukšti reikalavimai kokybei bei didelė patirtis sukūrė pagrindą tarptautinių kompanijų pasitikėjimui, su kuriomis šiandien glaudžiai bendradarbiaujame.
DECIBELAS, UAB

Žemaičio įmonė

Žaliosios g. 14, LT-38416, PINIAVOS K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.

SMILA, UAB

Staniūnų g. 66, LT-36142, PANEVĖŽYS
UAB SMILA - didmeninės prekybos įmonė Lietuvoje nuo 1996 m.. VARTA atstovas. Didmeninė prekyba galvaniniais elementais: buitinėmis baterijomis, mini akumuliatoriais, prožektoriais, lemputėmis.
SMILA, UAB

LIETKABELIS, AB

J. Janonio g. 4, LT-35101, PANEVĖŽYS
Bendrovė Lietkabelis Panevėžio mieste įkurta 1958 m. Praėjus metams po įkūrimo pradėjo gaminti pirmą produkciją – emaliuotus laidus, skirtus tuo metu sparčiai besivysčiusioms Lietuvos ir kitų šalių elektronikos bei elektrotechnikos pramonės įmonėms.Nuo 1962 m. pradėjo gaminti polivinilchloridu ir polietilenu izoliuotus žemos įtampos vario bei aliuminio instaliacinius laidus ir kabelius, skirtus statybos bei elektrotechnikos pramonei.1992 m bendrovėje pradėti gaminti kabeliai pagal Didžiosios Britanijos standartą BS6004, kurie ir šiuo metu eksportuojami į Angliją. Tais pačiais metais pradėti gaminti automobiliniai laidai pagal VOLVO standarto reikalavimus, skirti automobilių ir traktorių elektros instaliacijai.1993 m. valstybinė įmonė Lietkabelis privatizuojama ir perregistruota į AB Lietkabelis.AB Lietkabelis, viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, 1997 m. sėkmingai įdiegė kokybės valdymo sistemą, atitinkančią ISO 9001 standarto reikalavimus.
LIETKABELIS, AB

JPE PREKYBA, UAB

Tulpių g. 11-115, LT-35163, PANEVĖŽYS
JPE PREKYBA, UAB - elektros varikliai, motoreduktoriai, skriemuliai, žvaigždutės, grandinės, movos, diržai, transporterio juostos, paranitas, gumos gaminiai - didmeninė, mažmeninė prekyba.
JPE PREKYBA, UAB

SDJ BALTIC, UAB

Beržų g. 5, LT-36227, PANEVĖŽYS
Pagrindinė įmonės veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba kabeliais ir laidais, instaliacinėmis medžiagomis, antgaliais, šviestuvais ir lempomis, automatikos prekėmis.
SDJ BALTIC, UAB

PEK, UAB

J. Janonio g. 3, LT-35101, PANEVĖŽYS
UAB PEK - didmeninė prekyba pramonine elektrotechnine produkcija.
PEK, UAB

VIENAS KILOVATAS, MB

A. Smetonos g. 23 A, LT-35197, PANEVĖŽYS
Elektros prekės, įranga, medžiagos.
VIENAS KILOVATAS, MB

ELEKTROBALT, UAB Panevėžio skyrius

Tinklų g. 9 A, LT-35115, PANEVĖŽYS
UAB ELEKTROBALT – tai specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais.
ELEKTROBALT, UAB Panevėžio skyrius

HELSO, UAB Panevėžio filialas

J. Žemgulio g. 46, LT-35239, PANEVĖŽYS
HELSO, tai elektros įrangos ir inžinerijos ekspertų komanda, jau 18 metų sumaniai dirbanti tam, kad taupytų savo klientų laiką ir energiją.
HELSO, UAB Panevėžio filialas