1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ekologiški produktai, prekės Vilniuje

Ekologiškais produktais, prekėmis prekiaujančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 70. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

KAP KAP aromaterapiniai aliejai Vilniuje

KAP KAP - ekologiški ir sertifikuoti aromaterapiniai aliejai, skirti visos šeimos sveikatai ir grožiui puoselėti! KAP KAP - lašas iš gamtos, kuris kasdien padės susikurti gerą emociją ir vidinę harmoniją!
KAP KAP aromaterapiniai aliejai Vilniuje

ŽOLIŲ NAMAI, UAB

J. Basanavičiaus g. 16, (įėjimas iš Mindaugo g.), LT-03224, VILNIUS Filialai
ŽOLIŲ NAMAI, UAB - natūrali ir ekologiška kosmetika.
ŽOLIŲ NAMAI, UAB

SPILA, UAB

Saulėtekio al. 7 C, VILNIUS
SPILA – inovatyvus požiūris į sveikatinimo produktų kūrimą ir galutinę naudą vartotojui. Nuo pat įkūrimo 2008 metais pagrindinė veikla ir produktų inovacijos buvo susietos su „supermaisto“, o ypač mikrodumblių, spirulinos ir chlorelių, naudojimui kuriant sveiką funkcinį maistą kuris yra mažai perdirbtas (džiovinimas, malimas, maišymas) paliekant natūralumą ir visą gamtos sukurtą naudą.

KVAPŲ NAMAI, UAB

Kalvarijų g. 14, LT-09309, VILNIUS
Kvapai ir kosmetika sveikesniam ir geresniam pasauliui. KVAPŲ NAMŲ laboratorijoje kuriame ir gaminame fitoaromaterapinius ir šviežios natūralios kosmetikos produktus vaikams ir šeimai, natūralius sveikesnius kvapus patalpoms. Tai vaistinių aromatinių augalų (vaistažolių) eteriniai aliejai ir jų mišiniai patalpų kvėpinimui, oro valymui ir kvėpavimui (inhaliacijoms). Jie ne tik nuostabiai kvepia, bet ir padeda išgyventi peršalimų sezonus, mažina įtampą ir išsklaido nerimą, padeda užmigti, kelia nuotaiką, padeda sutelkti dėmesį ir surikiuoti mintis. Esame VIENINTELĖ eterinių aliejų ir aromaterapijos įmonė Baltijos šalyse, turinti nuosavą modernią specializuotą laboratoriją. Čia eterinių aliejų, kitų ekstraktų ir gatavų produktų saugą ir kokybę užtikrina specialistų būrys ir atliekami tyrimai bei ilgametė darbo patirtis – mums jau 15 metų! Mums svarbiausia sveikata ir kokybė. Jokios sintetikos, konservantų, ftalatų, ir kt. taršalų. Ne popieriuose, ne kalbose, o REALIAI.
KVAPŲ NAMAI, UAB

MG BERG, UAB

Vytauto g. 35, LT-08119, VILNIUS
Atokus pasaulio kalnai, miškai, jūros salos sudaro nuostabaus grožio pasaulio kraštovaizdį, tai pat yra vietos, kuriuose auga geriausi laukiniai augalai ir žolelės, teikiancios unikalią galimybę, kad būtų pagaminti aukščiausios kokybės produktai; kaip pasaulio klasės medus, ypač aukštos kokybės pirmo spaudimo alyvogių aliejius ar ekologiška arbata ir prieskoniai. Šiuos grynus, autentiškus, natūraliai pagamintus produktus siūlome apibūdinti per specifinį „jausmą“.......kultūra, menas ir kelionės, tobulu tradicijų pažinimas, žinios, aistra ir įkvėpimas!

REKIN INTERNATIONAL, UAB

Saulėtekio al. 15-508, LT-10224, VILNIUS
REKIN INTERNATIONAL, UAB specializuojasi medicininės paskirties kosmetikos bei veterinarijos produktų kūrime. SAULĖTEKIO SLĖNIS, mokslo ir technologijų parkas.

ESSENZA, natūralios kosmetikos parduotuvė, UAB VLN LIVING

Žygio g. 90, (Šiaurės miestelis, šalia Ulonų g. MAXIMA parduotuvės), LT-08234, VILNIUS
Sertifikuota ekologiška, natūrali, organinė kosmetika visai šeimai. Didmeninė, mažmeninė prekyba.
ESSENZA, natūralios kosmetikos parduotuvė, UAB VLN LIVING

BGC SERVICE, UAB

V. A. Graičiūno g. 32 D, LT-02241, VILNIUS
BGC SERVICE, UAB - vaisiai, daržovės, riešutai internetu. Džiovintos uogos, džiovinti vaisiai, šokoladiniai riešutai, sėklos. Liofilizuotos, užkandžiai, egzotiniai, tropiniai, ekologiški į namus, į biurą, internetu, urmu. Natūralus džiovinti vaisiai, riešutai, daržovės, vaisiai dėžėmis, rinkiniai. Pristatome visoje Lietuvoje.
BGC SERVICE, UAB

ŽIRNIO KRAUTUVĖLĖ, UAB

Perkūnkiemio g. 9-51, LT-12114, VILNIUS
Žirnio krautuvėlėje viskas tikra ir skanu!

DOVANŲ STOTELĖ, UAB

Pamėnkalnio g. 1, LT-01116, VILNIUS
Žaliavalgis.lt - tikimės, jog čia rasite Jums reikalingą aukščiausios kokybės virtuvės įrangą, padėsiančią puoselėti sveikos mitybos įpročius ir tuo pačiu maitintis dar skaniau. Ekologiškas ir natūralus maistas.
DOVANŲ STOTELĖ, UAB
  • 1
  • 2