1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

DIGITALAS, UAB - telefonspynės, vaizdo stebėjimo įranga, praėjimo kontrolė KlaipėdojeTikslinti duomenis

DIGITALAS, UAB - telefonspynės, vaizdo stebėjimo įranga, praėjimo kontrolė Klaipėdoje

DIGITALAS, UAB - telefonspynės, vaizdo stebėjimo įranga, praėjimo kontrolė Klaipėdoje

UAB DIGITALAS - telefonspynės, įėjimo kontrolės įranga, vaizdo stebėjimo įranga, elektroninės spynos ir užraktai, magnetai, metalinės durys, prekyba, montavimas, priežiūra ir gamyba.
Smilties Pylimo g. 2, LT-92255, KLAIPĖDA
125055475
LT250554716
21 - 30 darbuotojų
705.73 € (2018 m. 03 mėn.)
7587.25 € (2018 m. 03 mėn.)
DIGITALAS, UAB - telefonspynės, vaizdo stebėjimo įranga, praėjimo kontrolė Klaipėdoje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-IV: 08.00 - 17.00; V: 08.00 - 16.00.
UAB ,,DIGITALas“ - tai įeigos kontrolės įranga, telefonspynės (domofonai), turniketai, metalo detektoriai, vaizdo stebėjimo kameros (apsaugos sistemos), vaizdo registratoriai, elektroninės spynos, magnetines korteles, užraktai ir raktai, vartų automatika, metalinės durys ir hidrauliniai pritraukėjai, gamyba, montavimas, priežiūra bei prekyba iš pirmų ir vienų rankų.
Intercom systems, body camera, metall detector, access control equipment, video cameras, electronic locks and latches, metal doors, sale, installation, maintenance and production.
UAB ,,DIGITALas“ didžiausias šių įrenginių gamintojas ir pardavėjas Lietuvoje. Stipriausi Lietuvoje 2013 - 2017.
UAB „DIGITALas“ atliko šių sistemų diegimą daugelyje valstybinių ir viešųjų įstaigų, mokyklų, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų.
Mes turime išteklių ir techninės patirties kuriant optimalius sprendimus, atitinkančius užsakovo biudžetą bei teikti šių sistemų montavimo, modernizavimo ir aptarnavimo paslaugas daug metų į priekį.
UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai.
Kodinės, kortelinės spynos, praėjimo kontrolės įranga (eigos, įėjimo kontrolės sistemos). Didmeninė, mažmeninė prekyba, montavimas, servisas, remontas.
Vaizdo stebėjimo kameros, kameros, slaptos kameros. Didmeninė, mažmeninė prekyba, montavimas, servisas, remontas.
Metalinės (geležinės) durys. Didmeninė, mažmeninė prekyba, montavimas, servisas, remontas.
Hidrauliniai durų uždarytuvai (pritraukėjai). Didmeninė, mažmeninė prekyba, montavimas, servisas, remontas.
Paieškos žodžiai: Vaizdo stebėjimo kamerų, kamerų, slaptų kamerų, montavimas, vaizdo registratorių ir metalo detektorių pardavimas žemiausiomis kainomis Lietuvoje; ypatingi pasiūlymai. Didmeninė; mažmeninė prekyba; montavimas; servisas; remontas;
Paieškos žodžiai: Telefonspynės (domofonai) žemiausiomis kainomis Lietuvoje; ypatingi pasiūlymai; didmeninė, mažmeninė prekyba, montavimas, servisas, remontas.
Paieškos žodžiai: Vaizdo (video) telefonspynės (domofonai); didmeninė, mažmeninė prekyba;
Paieškos žodžiai: Elektroninės, elektromagnetinės spynos; didmeninė, mažmeninė prekyba;