1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

DIALOGAS TAMSOJE, unikalių potyrių projektas, VšĮ ŠEŠI TAŠKAI Tikslinti duomenis

DIALOGAS TAMSOJE, unikalių potyrių projektas, VšĮ ŠEŠI TAŠKAI

DIALOGAS TAMSOJE, unikalių potyrių projektas, VšĮ ŠEŠI TAŠKAI

DIALOGAS TAMSOJE - tai patyrimas visiškai tamsioje erdvėje, kur regintys žmonės, lydimi nereginčių arba silpnaregių vedlių, mokosi prisitaikyti kitokiame pasaulyje ir išjungę regėjimą pažadina kitus pojūčius. Padovanokite unikalią patirtį savo artimiesiems, bičiuliams ar kolegoms. Centre galite įsigyti dovanų kuponus arba kvietimus į Dialogas tamsoje organizuojamus renginius.
M. K. Paco g. 4, LT-10309, VILNIUS
305484088
2020-02-26
iki 10 darbuotojų
51 214 €, pelnas po mokesčių 0,0 % (2022 m.)
DIALOGAS TAMSOJE, unikalių potyrių projektas, VšĮ ŠEŠI TAŠKAI

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 17.00.
Facebook puslapis
Veiklos apibūdinimas: DIALOGAS TAMSOJE - tai patyrimas visiškai tamsioje erdvėje, kur regintys žmonės, lydimi nereginčių arba silpnaregių vedlių, mokosi prisitaikyti kitokiame pasaulyje ir išjungę regėjimą pažadina kitus pojūčius. Padovanokite unikalią patirtį savo artimiesiems, bičiuliams ar kolegoms. Centre galite įsigyti dovanų kuponus arba kvietimus į Dialogas tamsoje organizuojamus renginius.
Esame oficialus „Dialogue Social Enterprise GmbH“ partneris Lietuvoje. Kviečiame įmones, organizacijas, švietimo įstaigas ir bičiulių grupes įgyti nepakartojamą patirtį „Dialogo tamsoje™“ centre Vilniuje.
Siūlome pagal unikalią tarptautinę metodiką parengtus komandos formavimo, komunikavimo, lyderystės ir personalo įvairovės skatinimo seminarus tamsoje verslo įmonėms.
Organizuojame pažintinius, šviečiamuosius ir pramoginius renginius tamsoje moksleiviams, studentams, įmonių darbuotojams ir draugams, kurie tiesiog nori originaliai praleisti laiką kartu praplėsdami savo akiratį