1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

DEMONTUOJAM, UAB Tikslinti duomenis

DEMONTUOJAM, UAB

Pastatų griovimas, ardymas, griovimo darbai, namo griovimas, sienų griovimas, statybinių šiukšlių išvežimas Vilnius, Vilniaus apskritis, visa Lietuva

Visoje Lietuvoje atliekame pastatų griovimo darbus. Demontuojame metalo konstrukcijas. Darbams naudojame metalo pjoviklius, tačiau esant būtinumui pasitelkiame ir inovatyvius techninius sprendimus. Surenkame ir išvežame įvairias statybines atliekas. Atliekame žemės lyginimo darbus po pastatų griovimo.
Dūmų g. 3, LT-11119, VILNIUS
305917269
LT100015108310
2021-10-14
iki 10 darbuotojų
24 251 €, pelnas po mokesčių -3,2 % (2022 m.)

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-VI: 07.00 - 19.00.
Veiklos apibūdinimas: Visoje Lietuvoje atliekame pastatų griovimo darbus. Demontuojame metalo konstrukcijas. Darbams naudojame metalo pjoviklius, tačiau esant būtinumui pasitelkiame ir inovatyvius techninius sprendimus. Surenkame ir išvežame įvairias statybines atliekas. Atliekame žemės lyginimo darbus po pastatų griovimo.
Pastatų griovimo darbai. Namų, sandėliukų, garažų, sodo namelių nugriovimas, buto(namo) vidaus griovimo darbai, medinių(betoninių) tvorų, kaminų, katilų ardymas.
Metalo konstrukcijų demontavimas. Pasirūpiname metalo konstrukcijų pakrovimu, svėrimu, išvežimu ir pridavimu metalo supirktuvėje. Dirbame su bet kokio sudėtingumo ir apimties projektais. Esant reikalui pasamdome reikalingus specialistus ir koordinuojame jų darbą, kad visas demontavimo procesas būtų atliktas per nustatytus terminus ir suderintomis sąlygomis.
Statybinių šiukšlių surinkimo ir išvežimo darbai. Surenkame ir išvežame šiukšles ir įvairias statybines atliekas į specialius statybinių atliekų sąvartynus.
Žemės lyginimo darbai po pastatų griovimo. Lyginame žemę po pastatų griovimo ir paruošiame kitiems statybos bei gerbūvio darbams.
Aukštalipių paslaugos (demontavimas). Teikiame kvalifikuotas aukštalipių demontavimo paslaugas visoje Lietuvoje
Vandens bokštų ir kaminų griovimas. Ardome ir griauname bet kokio sudėtingumo kaminus ir vandens bokštus nuo 3m iki 150m.