1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

DAIGERA, UAB - kelionių organizatoriai Vilniuje Tikslinti duomenis

DAIGERA, UAB - kelionių organizatoriai Vilniuje

DAIGERA, UAB - kelionių organizatoriai Vilniuje

DAIGERA, UAB kelionių organizatoriai - įvairių kelionių organizavimas.
Muitinės g. 34, LT-03114, VILNIUS
123625072
LT236250716
11 - 20 darbuotojų
694.35 € (2019 m. 08 mėn.)
1716.34 € (2019 m. 08 mėn.)
DAIGERA, UAB - kelionių organizatoriai Vilniuje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00.
Veiklos apibūdinimas: vizų įforminimas į: Rusijos Federaciją, Baltarusijos Respubliką, Kinijos Liaudies Respubliką ir į kitas šalis bei įvairių kelionių organizavimas.
Kelionių organizatorius DAIGERA savo veiklą pradėjo 1996 metais.
Įmonė viena pirmųjų pradėjo organizuoti keliones į Jungtinius Arabų Emyratus grupėms, individualiems turistams bei verslo klientams, taip pat buvo viena pirmųjų kelionių agentūrų, kurios veiklą sudarė vizų ir kitų kelionės dokumentų tvarkymas į Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą.
Didėjant paklausai ir augant klientų poreikiams, įmonė plėtė paslaugų spektrą ir dabar siūlo didelį Lietuvos ir užsienio kelionių organizatorių poilsinių bei pažintinių kelionių pasirinkimą.
Svarbiausia mūsų kelionių agentūros užduotis - aukščiausios kokybės paslaugų tiekimas lanksčiomis kainomis, todėl įmonė bendradarbiauja tik su patikimais partneriais. Sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su kelionių paslaugų tiekėjais garantuoja nepriekaištingą klientų pageidavimų įgyvendinimą. Kelionių agentūros tikslas - parinkti ir pasiūlyti turistui geriausią poilsį, kuris atitiktų jo norus ir galimybes.
Kelionių organizatoriaus DAIGERA veiklos sritys: poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvu, autobusu; verslo kelionių organizavimas; lėktuvų, autobusų bilietai; viešbučių rezervavimas Lietuvoje ir užsienyje; automobilių nuoma; kaimo, gydomasis turizmas; draudimas; vizos.
Kelionių organizatoriaus DAIGERA privalumai: jaunas, draugiškas kolektyvas; dėmesingas, profesionalus klientų aptarnavimas; patikimi santykiai su organizatoriais, partneriais; klientams reikalingų papildomų paslaugų visuma.