1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Automobilių techninės apžiūros centrai Vilniuje

Automobilių techninės apžiūros centrai Vilniuje.
Rasta įmonių: 11. Rodomi rezultatai 1 - 11:

TUVLITA, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Lentvario g. 7 A, LT-02241, VILNIUS Filialai
TUVLITA, Lietuvos ir Vokietijos UAB - motorinių transporto priemonių techninė apžiūra, automobilių ekspertizė ir vertinimas, technikos priežiūra ir sertifikavimas, auga darbe ir mokymai.
TUVLITA, Lietuvos ir Vokietijos UAB

AUTOEKSPERTŲ GRUPĖ, UAB

Mokyklos g. 23, LT-14182, BUKIŠKIO K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
UAB Autoekspertų grupė veiklą pradėjo 2009 metais kaip automobilių priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Šiandien pagrindinė mūsų veikla – žalų administravimas po eismo įvykių.

Prekiniai ženklai: Autoservisų tinklas KEMI

KEMI SERVICE, UAB
Ukmergės g. 284, LT-06115, VILNIUS
Prekiauja automobilio detalėmis bei kitomis priemonėmis. Autoserviso paslaugos.
KEMI SERVICE, UAB

Repcar group

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, VILNIUS
Esame jauna, bet itin ambicinga komanda, pasiruošusi išspręsti visus Jūsų automobilio priežiūros klausimus! Kadangi jau daug metu didžioji gyvenimo dalis vyksta virtualioje erdvėje, pagalvojome, kad tokios tendencijos turi paliesti ir Jūsų automobilį. Kam gaišti laiką ieškant kompetentingo meistro – kai tai už Jus galime padaryti mes! Ruošiatės įsigyti automobilį, ar sugedo Jūsų turimas – nesukit galvos, patikėkit šitą užduotį mums! Mūsų patyrę meistrai nustatys visas problemas ir jas pašalins kvalifikuotai ir už protingas kainas! Tad visada Jūsų paslaugoms: greitai surasime atsarginę dalį Jūsų sugedusiam automobiliui. Parinksime patikimą servisą bet kokiam remontui atlikti, nustaysime gedimą ir jį pašalinsime. Patikrinsime automobilį jį įsigyjant. Pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti visais automobilio remonto klausimais. O svarbiausia – sutaupysime Jūsų laiką ir pinigus!
Repcar group

REPCAR GROUP, UAB

Laisvės pr. 78 B-214, VILNIUS
Esame jauna, bet itin ambicinga komanda, pasiruošusi išspręsti visus Jūsų automobilio priežiūros klausimus! Kadangi jau daug metu didžioji gyvenimo dalis vyksta virtualioje erdvėje, pagalvojome, kad tokios tendencijos turi paliesti ir Jūsų automobilį. Kam gaišti laiką ieškant kompetentingo meistro – kai tai už Jus galime padaryti mes! Ruošiatės įsigyti automobilį, ar sugedo Jūsų turimas – nesukit galvos, patikėkit šitą užduotį mums! Mūsų patyrę meistrai nustatys visas problemas ir jas pašalins kvalifikuotai ir už protingas kainas! Tad visada Jūsų paslaugoms: greitai surasime atsarginę dalį Jūsų sugedusiam automobiliui. Parinksime patikimą servisą bet kokiam remontui atlikti, nustatysime gedimą ir jį pašalinsime. Patikrinsime automobilį jį įsigyjant. Pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti visais automobilio remonto klausimais. O svarbiausia – sutaupysime Jūsų laiką ir pinigus!
REPCAR GROUP, UAB