1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Automobiliai, mikroautobusai, prekyba Marijampolėje

Automobiliais, mikroautobusais prekiaujančios įmonės Marijampolėje.
Rasta įmonių: 87. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

VEGATRANSA, IĮ

Marijampolės g. 3 A, LT-68103, PUSKELNIŲ K. SASNAVOS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.
Mūsų įmonė įkurta 2001 m. Įmonės veiklą papildo prekyba specialiąja technika. Prekiaujame įvairių markių vilkikais, sunkvežimiais, priekabomis ir puspriekabėmis, automobiliniais bokšteliais, kaušais, hidrauliniais plaktukais, ekskavatoriais, traktoriais, savivartėmis puspriekabėmis, savivarčiais krovininiais automobiliais. Organizuojame šios technikos transportavimą keliais ir geležinkeliu.
VEGATRANSA, IĮ

RSD GROUP, UAB

Kauno g. 102, LT-68230, MARIJAMPOLĖ
RSD Group priklauso Lietuvoje sėkmingai veikiančios įmonės, vykdančios veiklą naujų automobilių pardavimo ir priežiūros, automobilių detalių pardavimo srityse.
RSD GROUP, UAB

KIJEVSATA, UAB

V. Kačergio g. 2, LT-69117, IGLIAUKOS K. IGLIAUKOS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.

RENIS, UAB

Senosios Želsvos g. 4, LT-69193, ŽELSVOS K. LIUDVINAVO SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.

AINETRA, UAB

Vyšnialaukio g. 19 A, LT-69104, PATAŠINĖS K. MARIJAMPOLĖS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV. Filialai
UAB „Ainetra“ įkurta 2006 metais. Įmonė veiklą pradėjo prekyba lengvaisiais automobiliais ir mikroautobusais, ir dar tais pačiais metais buvo įsigyti pirmieji autovežiai, norint nuosavu transportu atsigabenti nupirktus automobilius, kas labai greitai atvedė į įmonę ir paslaugų teikimą – automobilių gabenimą visoje Europos Sąjungoje. Nuo to laiko, mūsų kompanija ilgai ir nuosekliai tobulino veiklos procesus bei brandino tarpusavio ryšius su partneriais ir klientais iš viso pasaulio.Rinkoje sėkmingai įsitvirtinusi kompanija norint patenkinti vis didesnį klientų ratą UAB „Ainetra“ jau nuo 2008 m. pradėjo ir automobilių krovinių ekspedijavimą visoje Europos Sąjungoje bei už jos ribų.Šiandien, „Ainetra“ reguliariai bendradarbiauja su daugiau nei 100 subrangovų iš visos Europos. UAB “Ainetra” kasmet pasitiki keli šimtai pastovių ir pavienių klientų.
AINETRA, UAB
  • 1
  • 2